15 baisiausių dalykų, kuriuos vaikai kada nors sakė tėvams

Ir jie išties gali išgąsdinti…

Kartais vaikai pasako tokius juokingus dalykus, tiesa? Na, ne šie vaikai. Šie vaikai sako baisius dalykus. Perskaitykite šias istorijas, ir jūs suprasite, apie ką mes kalbame.

Ši siaubo istorijų kolekcija tikrai nustebins jus. Čia yra vaikų, kurie prisimena savo praėjusius gyvenimus, vaikai, kurie mato nematomus dalykus, pasislėpusius tamsiausiuose namo kampuose, vienu žodžiu, po tokių istorijų jūs niekada nebežiūrėsite į savo vaikus taip, kaip anksčiau.

1.

Buvau su savo seserimi, jos vyru ir jų 2 metų dukra. Mes kalbėjome apie giminaičius, kurie neseniai pasitraukė iš gyvenimo (neseniai mirė mano tėvas). Mano žentas, norėjo parodyti man savo motinos nuotrauką, kuri mirė per automobilio avariją, kai jam buvo 6 metai.

Pažiūrėjusi į nuotrauką, mano dukterėčia pradėjo juoktis. Mes paklausėme jos, kas čia juokingo. Ji pažvelgė į mus ir pasakė: “Tai yra mano ypatingas draugas, kuris dainuoja man”

Mane ima šiurpulys, kai pagalvoju apie tai.

2.

“Eik miegoti, nieko nėra po tavo lova”.

“Jis dabar stovi už tavęs“.

Vis dar negaliu susidoroti su tuo ir drebu.

3.

Eidamas pro senąsias kapines, mano (tada) 3-metų sūnus atsainiai pasakė: “Ten mano brolis».

Kai aš priminiau jam, kad jis neturi brolio, jis pasakė, “Ne, mama … anksčiau, kai kita moteris buvo mano mama“.

4.

Aš migdžiau savo 2-jų metų vaiką. Jis pasakė: “Viso gero“. Aš atsakiau: “Ne, mes sakome labanaktis“.

Jis pasakė: “Aš žinau, bet šį kartą aš sakau viso gero“.

Teko keletą kartų patikrinti, kad įsitikinčiau, kad jis vis dar čia.

5.

Į mano sesę atsitrenkė girtas vairuotojas ir sudaužė jos automobilį. Kartu su ja buvo mano 4 metų sūnėnas ir mano mažoji dukterėčia. Kai mano mama atvyko į ligoninę, mano sūnėnas paklausė, ar jis turėtų padėkoti dideliems vaikinams.

“Kokie dideli vaikinai, Kaiden?”.

Močiut, dideli vaikinai, kurie buvo su manimi mašinoje, kai ji tapo garsi ir baisi, jie apkabino mane savo rankomis ir saugojo mane. ”

Net draudimo agentas negalėjo paaiškinti, kaip vaikas išgyveno avariją ir visiškai nenukentėjo.

6.

Kai mano pusbroliui buvo 2 metai arba panašiai, jo motina vėl pastojo. Vieną dieną jis nuėjo apkabinti mamos pilvą ir pasakė: “Broliukas serga”.

Po kelių dienų įvyko persileidimas…

7.

Kai mano sūnus buvo mažas, aš kalbėjau su juo apie bulvių auginimą. Aš pasakojau, kaip mes auginame bulves joms augant, ir jis pasakė: “Anksčiau  aš dariau tai, kai buvau senas“.

8.

Vieną dieną mano 2,5 metų dukra išėjo iš vonios ir mes su žmona paaiškinome jai, kaip svarbu visada būti švariai.

Ji abejingai atsakė: “O, niekas nebeužgauna” manęs ten. Vieną kartą jie bandė, bet aš pasitraukiau atgal, aš miriau, ir dabar aš čia”.

Ji pasakė tai, lyg nieko nebūtų atsitikę.

9.

Kodėl tu verki?

“Blogas žmogus”

“Koks blogas žmogus?”

Ten. Už manęs tamsiame kambario kampe”.

Kai tik aš apsisukau, norėdama ten pažvelgti, šalia tamsaus kampo iš knygų lentynos iškrito šviestuvas.

Tą naktį ji miegojo mūsų lovoje.

10.

Mano 3 metų dukra stovėjo šalia naujagimio brolio ir kurį laiką žiūrėjo į jį. Tada ji atsisuko, pažvelgė į mane ir pasakė: “Tėti, tai monstras … mes turime jį palaidoti”.

11.

Mano mama prižiūrėjo mano dukrą, kai aš išvykau pas gydytoją, ir staiga dukra pasakė:

“O ne, močiutė. Mama šiandien neateis. Įvyko bloga, bloga avarija. Ji negali ateiti pas mus”.

Aš tikrai papuoliau į avariją, kurį vos nepražūdė manęs, būtent tuo laiku. Nė vienas iš mano šeimos narių nežinojo apie tai.

12.

Mano sesuo, Haley, gimė lygiai po 2 mėnesių po mūsų prosenelės mirties. Vieną dieną Haley pabudo ir pasakė, kad jai sukako 95 metai. Kai mes pabandėme pasikalbėti su ja, ji pradėjo verkti, sakydama, kad jos tikrasis vardas Irina (mano močiutės vardas), o ne Haley. Tai truko visą dieną, o kitą dieną ji nieko neprisiminė.

13.

Aš saldžiai miegojau ir apie 6 val. ryto mane pažadino mano 4 metų dukra. Ji pažvelgė tiesiai man į akis ir sušnibždėjo: “Aš noriu nuimti visą tavo odą”.

Čia aš prisiminiau, kad praėjusią savaitę nudegiau ir mano oda pradėjo luptis. Tačiau  promiegiais man buvo gana baisu. Aš nežinojau, ar aš miegu, ir kas vyksta.

14.

Mano 5 metų sūnus paklausė manęs, kada jam bus 23 metai. Aš pasakiau, kad po 18 metų, į ką jis atsakė: “Na, tikiuosi, kad vėl nenumirsiu, nes man buvo būtent tiek metų, kai aš paskutinį kartą nukeliavau į dangų”.

15.

Kaip tik šiandien mano 4-metis sūnus pareiškė: “Manau, kad mes gyvename apgaulingame pasaulyje, ir kažkas žaidžia su mumis.

Aš paklausiau, ką jis turėjo omenyje, ir atsakymas buvo dar keistesnis:

“Na, atrodo, kad kažkas daro kažką už mus, tačiau mes negalime matyti, nes mes esame šiame pasaulyje, ir jie ne.”

O jūsų vaikai sakydavo kažką panašaus? Papasakokite komentaruose! Ir, prašome pasidalinti tuo su visais, kas turi vaikų.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus