Pasikeitė santykiai su vyru? 3 požymiai, kad jis mylisi su kita

Atsirado keista nuojauta, kad partneris kažką slepia nuo jūsų, nes paskutiniuoju metu pradėjo gana neįprastai elgtis? Kaip sužinoti, ar jūsų įtarinėjimai yra teisingi?

Vokiečių portalas Psychologischefakten.de nurodo tris požymius, kurie padės nustatyti, kad jūs nesate vienintelė moteris, su kuria jūsų partneris dalijasi guoliu.

1. Jo nuotaikos pradėjo smarkiai svyruoti

Kartais jis atrodo susinervinęs ir nepatenkintas jumis, stengiasi pasitraukti jums iš kelio? Kitą dieną jis vėl tampa labai meilus ir rūpestingas, kad net atrodo, jog jį dėl kažko graužia sąžinė? Jo jausmai smarkiai banguoja dėl to, kad nesate jam vienintelė moteris.

2. Jūsų intymūs santykiai pasikeitė

Jeigu jis prarado susidomėjimą seksu ir nebenori užsiimti su jumis lytiniais santykiais, gali būti, kad jį jau patenkino kita moteris. Net jeigu konstatuosite, kad jis pasidarė per daug seksualus ir nebegali pasisotinti jumis, gali būti, jog taip elgtis jį skatina nerami sąžinė ir jis stengiasi išpirkti savo kaltę.

3. Jis pasidarė nepagrįstai pavydus

Kai tik gaunate kokį nors trumpąjį pranešimą, jis iškart reikalauja pasakyti, kas ir ką jums parašė. Staiga jis iškėlė pavydo sceną jūsų kolegai, nors su juo dirbate jau kelis mėnesius? Jeigu jam nėra jokios priežasties pavyduliauti, bet jis vis tiek tai daro, reiškia, pats turi kitą moterį. Jis abejoja jūsų ištikimybe tik todėl, kad pats puikiai žino, kaip yra lengva išduoti mylimą asmenį ir įsitaisyti meilužę ar meilužį.

Dėl vieno požymio dar galima apsirikti, bet jeigu sutampa visi trys, reikia daryti išvadas.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus