Pažvelkite Į Savo Delnus: Linijos Atskleis Apie Jūsų Meilę Ir Vedybas

Dažnai norime sužinoti apie savo meilės likimą ir santuokos gyvenimą. Pasirodo, kad viską apie tai gali išduoti mūsų delno linijos.

Laikykite prieš save abiejų rankų delnus, sudėkite juos šalia vienas kito ir palyginkite linijas tiesiai po pirštais.

1 – Jei kairiame delne esanti linija yra aukščiau už dešinio delno liniją, tai atskleidžia, kad esate ryžtingas ir kovingas dėl savo meilės.

Esate aistringas ir pakankamai kupinas drąsos kovoti už savo antrąją pusę. Taip pat tai rodo, kad esate ypatingai apdovanotas grožiu.

2 – Jei dešiniame delne esanti linija yra aukščiau už kairiojo delno liniją, tai reiškia, kad turite ganėtinai seną sielą, kuri jaučiasi patogiai vyresnių žmonių aplinkoje.

Taigi, kai kalbama apie santuoką, labai tikėtina, kad susituoksite su vyresniu asmeniu. Esate žmogus, kuris nėra linkęs laikytis taisyklių ir vadovautis tradiciniu mąstymu. Turite talentą iš pirmo žvilgsnio perprasti žmones.

3 – Jei dešiniame delne esanti linija tobulai sutinka su kairiojo delno linija, tai reiškia, kad turite ypatingai jautrią širdį. Esate ganėtinai aplinkinių mėgstamas žmogus.

Jūsų jautrumas paliečia kitus žmones, todėl jie yra linkę jums atsiverti ir išsipasakoti. Kalbant apie antrąją pusę, ją pasirinksite tik tada, kai partnerį priims šeima ir draugai. Nemėgstate gyvenimo pokyčių, tačiau kliūtis įveikiate ryžtingai ir visada pasitikite savo jėgomis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus