Rytų Londone – filmo scenarijaus verta vagystė

Į juvelyrinių dirbinių parduotuvę sumaniai įsibrovę ilgapirščiai kaip reikiant ją apšvarino – dingo brangenybių už beveik 2 milijonus svarų sterlingų.

Londono policija rugpjūčio 25-ąją išplatino su šia vagyste susijusias detales, nuotraukas, vaizdo įrašus.

Teigiama, kad liepos 10-osios naktį Niuhame, Green Street, esanti parduotuvė apvogta į ją įsibrovus sienoje išmušus skylę, pro kurią vagys sulindo vidun ir ištuštino vitrinas bei saugyklas.

Surinkti duomenys rodo, kad juodas darbas atliktas per 3 su puse valandos, 8 įtariamųjų grupuotė veikė pasiskirstę pagal užduotis: trise laužtuvu ir kūjais išmušė skylę, du lindo vidun ir krovėsi brangenybes į kuprines, dar 3 bendrininkai vaikščiojo netoliese ir atliko žvalgybininkų vaidmenį ir buvo pasirengę esant reikalui įspėti „kolegas“.

Kol vagys darbavosi, jų niekas nepastebėjo, nesuveikė patalpų apsaugos sistema, o vagystę savininkai pastebėjo tik ryte, kai atėję į darbą rado sujauktą parduotuvę.

Tiesa, viduje besidarbuojančius vagis užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros, tačiau iš to maža naudos – ilgapirščių atpažinti neįmanoma. Išplatinti ir 3 vyrų atvaizdai, kurie galimai vykdė žvalgybą, – policija prašo atsiliepti žmones, turinčius bet kokios informacijos.

„Tai buvo kruopščiai suplanuota ir įžūli vagystė. Manome, kad įtariamieji užtruko tik 20 minučių, kol padarė skylę sienoje. Tai turėjo būti triukšmingas darbas, prašome atsiliepti visus, kurie girdėjo bet kokį triukšmą“, – sakė policijos tyrėjas Andy Pallettas.

 

 

Tiesa.com

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus