Ši smulkmena gali visiškai pakeisti jūsų seksualinį gyvenimą

Paprastas klausimas: kokio amžiaus jaučiatės esantys? Ne kiek parašyta pase, bet kaip jaučiatės. Pasirodo, kad atsakymas į šį klausimą gali turėti labai didelį poveikį jūsų seksualiniam gyvenimui.

Vaterlo universitete buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 1170 respondentų. Tyrimas truko 10 metų ir jo rezultatai gana intriguojantys, rašo Indy100.com.

„Journal of Sex Research“ paskelbtose išvadose teigiama, kad kuo labiau artimesni savo biologiniam amžiui jaučiatės, tuo mažiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu esate.

Tyrime dalyvavęs profesorius Stevenas Mockas teigė: „Aišku, kad žmonės, kurie jautėsi jaunesni nei jų biologinis amžius, buvo daug labiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu ir buvo labiau suinteresuoti seksu apskritai“.

Tyrimo rezultatai parodė, kad ypač vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonės jautėsi kokybiškai geriau miegamajame, jei laikė save jaunesniais nei yra iš tikrųjų.

Universiteto tyrėja Amy Estill tai taip pat teigė, kad tai, kaip žmogus jaučiasi, nenulėmė, kiek dažnai jis mylėjosi, tačiau tyrimo išvados neabejotinai leidžia teigti, kad nuo savijautos ir savo amžiaus supratimo labai priklausė sekso kokybė.

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus