Buvęs M. Schumacherio vadybininkas ragina nutraukti tylą dėl sveikatos būklės: kodėl jie pagaliau nepasako tiesos?

Apie buvusio pasaulio čempiono sveikatą kiekvieną žinutę gaudantys šio sportininko gerbėjai sulaukė „F1“ lenktynių trasoje karaliavusio lenktynininko vadybininko Willio Weberio žodžių, kuriais jis ragina M. Schumacherio šeimos narius paviešinti „visą tiesą“ apie jo būklę.

„Man gaila, kad M. Schumacherio gerbėjai nežino nieko apie jo sveikatos būklę. Kodėl jie pagaliau nepasako tiesos?“ – kalbėjo buvęs vieno garsiausių visų laikų lenktynininkų vadybininkas.

Anot W. Weberio, jis jau kurį laiką nebendrauja tiek su sportininko atstovais, tiek su šeimos nariais, tad ir pats neturi jokios informacijos.

„Kartais atrodo, kad M. Schumacherio šeima manęs bijo, aš nusiunčiau gimtadienio proga gėlių ir palaikymo atvirutę, tačiau jokio atsakymo nei padėkos nesulaukiau. Man tai buvo liūdna akimirka. Galbūt jie bijo, kad pabendravę su jais, aš galėčiau atskleisti M. Schumacherio sveikatos būklę, tačiau aš to daryti neketinu. Galėčiau netgi pasirašyti dokumentą, įpareigojantį neatskleisti jokių žinių apie tai“, – sakė anksčiau buvęs artimas sportininko kolega W. Weberis.

Alfa.lt primena, kad žinios, kurios pastaruoju metu pasiekia pasaulį apie buvusio čempiono sveikatos būklę, – itin skurdžios.

Rugsėjo pabaigoje pranešta, kad lenktynininkas M. Schumacheris turėtų būti perkeltas į JAV.

Iki šiol jis profesionalių gydytojų komandos buvo prižiūrimas prie Ženevos ežero Šveicarijoje. Vis dėlto apie sveikatos būklę sužinoti viešoje erdvėje nebuvo galima dėl lenktynininko šeimos noro išsaugoti visišką privatumą.

Visgi, kaip praneša Vokietijos žiniasklaida, 48-erių M. Schumacherio būklė vis dar ganėtinai prasta, tad būtent dėl to buvo nuspręsta kreiptis pagalbos į JAV specialistus.

Pasak pranešimų, vokietis turėtų būti perkeltas į Dalasą, kur jam jau priklauso didžiulė galvijų ferma.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus