Savo kietai mieganti tėtį mergina pavertė tikra „gražuole“: pamatykite jo reakciją pabudus

Kai kas nors kietai užmiega, ne vienam kartais norisi iškrėsti kokią nors šunybę. Viena mergina nepraleido galimybės šiek tiek pasišaipyti iš savo miegančio tėčio ir paversti jo interneto sensacija.

Tiesą sakant, merginos paviešintas vaizdo įrašas sudarė įspūdį, kad truputis makiažo kiekvieną gali paversti gulbe. Iš pradžių ji paryškino tėčiui antakius, o vėliau ėmėsi ir akių makiažo. Mergina netgi prisiklijavo jam dirbtines blakstienas, o barzdotas vyras miegojo, kaip miegojęs. Padailinusi jo veido odą pudra, paryškinusi veidą įvairiais skaistalais, gudruolė sumanė padažyti tėčiui ir lūpas bei sušukuoti barzdą.

Pabudęs tėtis suprato, kad negali atmerkti akių. Merginos naudoti dirbtinių blakstienų klijai tikriausiai per stipriai sulipino vokus. Kai pagaliau vyras sugebėjo atmerkti akis, jis priėjo prie veidrodžio ir ėmė juoktis. Jį pamačiusi mama taip pat negalėjo nustoti kvatoti.

Vaizdo įrašas per 18 valandų buvo peržiūrėtas beveik 2,5 milijono kartų. Vieni internautai stebėjosi, kad vyras tiek laiko sugebėjo nepabusti, o kiti tikino, kad vaizdo įrašas surežisuotas. Pamatykite.

Girl Gives Dad A Makeover

Just giving my dad a makeover while he sleeps… ??

Posted by Pretty 52 on Neljapäev, 20. aprill 2017

 

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus