Miego metu, tu išduodi VISKĄ apie savo santykius. Absoliučiai pasąmoningai!

Visos poros, laikui bėgant, išvysto bendruosius įpročius ir pozas miego metu. Jei kažkas vyksta negerai, nereikia leisti pinigų šeimos psichologui, tiesiog atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūs miegate. Kūno kalba atskleidžia daugelį jūsų santykių paslapčių. “Ypač tada, kai jūs negalite pasakyti tai garsiai, kai jūs kažką slepiate, kūnas kalba pats už save”, – sako ekspertas Patti Vud.

1. Klasikinė “šaukšto” poza
Vyras, apkabinant moterį iš nugaros, prisiima lyderystę už santykius ir apsaugo partnerę. Ši poza yra labai populiari tarp jaunų porų, ieškančių fizinio kontakto.

Klasikinė “šaukšto” poza

 

2. “Kasdienis šaukštas”.
Šią pozą renkasi partneriai, gyvenantys kartu gana ilgą laiką. Tokių porų seksualinis aspektas yra šiek tiek prarastas, bet pasitikėjimas didėja kiekvieną dieną.

Kasdienis šaukštas.

 

3. “Skrydis”.
Ši poza yra labai panaši į klasikinį “šaukšto” variantą, bet su viena išimtimi: partneris, kurį apkabina, guli ant lovos krašto. Tai reiškia, kad “medžiotojas” gali būti pernelyg įžūlus arba “auką” yra ne taip lengva pagauti. Kaip ten bebūtų, vienam iš santykių partnerių truputį ankštoka.

Skrydis.

4. “Salotos”.
Tokioje intymioje pozoje poros dažniausiai guli po mylėjimosi. Svarbiausia čia yra nepersistengti: tokia poza pažeidžia partnerio laisvę, neleisdama jam miegoti patogioje padėtyje.

Salotos.

5. “Išpainiotas mazgas”.
Apie 8% porų pradeda nuo “Salotų”, po kelių minučių baigiant laisvoje padėtyje. Tai labai geras ženklas. Jūsų poroje labai harmoningai dera intymumas ir nepriklausomumas.

Išpainiotas mazgas

6. “Nugara į nugarą”.
Taip miegoti – geras ženklas. Partneriai jaučia trauką vienas kitam, neprarasdami pasitikėjimo savimi. Niekada negali zinoti ką žmogus daro už tavo nugaros. Štai kodėl ši poza reiškia absoliutų pasitikėjimą iš abiejų pusių.

Nugara į nugarą

7. “Lietimasis nugaromis”.
Ši pozicija yra “Nugara į nugarą” pozos variacija – reta poza. Ji reiškia fizinio intymumo ieškojimą ir palaipsnį pasitikėjimo kūrimą.

Lietimasis nugaromis

8. “Romantiškas apsikabinimas”.
Jis, sužavėtas jos plaukų kvapu, ji klausosi jo širdies,- visa tai išreiškia romantizmą ir tikėjimą partneriu. Ši pozicija yra labai populiari santykių pradžioje, tačiau pastaruoju metu pasitaiko vis rečiau.

Romantiškas apsikabinimas

9. “Susipynusios pėdos”.
Jei jūsų partneris deda koją ant jūsų kojos, tai reiškia, kad jis ieško artimesnio seksualinio ir emocinio kontakto. O gal jūs esate tokia patraukli, kad jam tiesiog visada jūsų per mažai!

Susipynusios pėdos

10. “Lovos šernas”.
Įspėjimas! Jūsų partneris – savanaudis. Jums reikia rimtai pasikalbėti ..subalansuoti santykius.

Lovos šernas

 

 

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus