Šimtai negyvų paukščių krito iš dangaus: vietiniai gyventojai tiki, kad tai NSO kaltė

Socialiniuose tinkluose paplito keista vaizdo medžiaga. Joje užfiksuota, kaip negyvų paukščių pulkai tiesiog krenta iš dangaus į Jutos gatves.

Mokslininkai vis dar neranda paaiškinimo šiam keistam reiškiniui, todėl žmonės netruko susigalvoti savo priežasčių. Kai kurie dalijasi teorija, kad dėl to kalti ateiviai. Kadangi paslaptingų įvykių Jutoje netrūksta, internautai net nerodo noro surasti šio mįslingo reiškinio logišką priežastį.

„Danguje paukščiai į nieką neatsitrenkė. Jų sužeidimai skyrėsi nuo tokių, kokie aptinkami, kai paukščiai tiesiog atsitrenkia į įvairius objektus ar žemę. Gatvėje rasti paukščiai nebuvo sužeisti, – „Youtube“ paviešintame vaizdo įraše kalbėjo vienas vyras. – Žmonės kalba, kad paukščiai atsitrenkė į kažkokį plika akimi nematomą objektą. Praeityje buvo ne vienas panašus įvykis.“

Į šio reiškinio tyrimą įsitraukęs policijos seržantas taip pat mano, kad paukščiai atsitrenkė į didelę oro transporto priemonę. Vyras patikino, kad gyvūnų organizmuose nebuvo rasta jokių nuodų, jie buvo visiškai sveiki. Apie tai pranešė naujienų kanalas „Fox13“.

Gera žinia, kad iš šimtų nukritusių paukščių išgyveno 17. Jie buvo nugabenti į vietinę gyvūnų kliniką.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus