Paviešino, kaip atrodo ir kiek sveria didžiausias pasaulyje katinas

O dabar pamatysite, kaip atrodo du patys didžiausi pasaulyje katinai. Australijoje gyvenantis dičkis vardu Omaras atėmė šį titulą iš katino anglo, nes jį pranoko ir svoriu, ir ilgiu. Tiesa, keturiolika kilogramų sveriančiam Omarui teks išbandyti kengūrienos dietą, nes jis darosi kiek per storas.

Prieš jūsų akis – Ludo. Jungtinėje Karalystėje gyvenantis didžiausias pasaulio katinas, kurio ilgis – 1 m 18 cm 3 mm, o svoris – 11 kg. Meino meškėno veislės katino šeimininkė jo užsimanė pažiūrėjusi „Harrio Potterio“ filmą, kuriame toks katinas vaidino. Tačiau pirkdama Ludo, ji tokių laurų nesitikėjo. Pernai Ludo buvo pripažintas didžiausiu pasaulio katinu, tiesa, šiuo titulu jis džiaugėsi neilgai.

Čia Ludo konkurentas – tokios pačios veislės Omaras iš Melburno. Katinas australas Ludo pranoko ir svoriu, ir ilgiu. 1 m 20 cm katino kilnojimas gali būti nebloga treniruotė, mat augintinis sveria net 14 kilogramų.

Omaras sveria dukart daugiau nei paprasti suaugę jo veislės katinai, tad dabar dėl sveikatos jam paskirta speciali kengūrienos dieta. Omaro šeimininkė sako, kad užgriuvusi didžiausio katino šlovė šiek tiek išvargino jos augintinį. Omaro šeimininkę „Guinnesso“ rekordų fiksuotojai susirado po to, kai ji „Instagram“ tinkle pasidalijo savo katino nuotrauka.

Jie nesuklydo – jis dviem centimetrais ir trimis kilogramais pranoksta iki šiol didžiausiu laikomą Ludo. Tad su savo titulu Ludo netrukus teks atsisveikinti.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus