Tobuli Oksanos Pikul žodžiai apie sūnų tirpdo širdį

Gabi verslininkė, vizažistė ir merginų grupės „Olialia Music Group“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė be visų šių savo pareigų, ko gero, labiausiai vertina motinystę. Sūnų Dominyką su krepšininku Simu Jasaičiu auginanti moteris šiuo metu išgyvena karjeros piką, tačiau niekada neužmiršta šeimos.

Tai įrodo ir naujausios atlikėjos įrašas socialiniame tinkle „Instagram“. Oksana pasidalino širdį virpinančiais žodžiais apie savo didžiausią gyvenimo dovaną – sūnų.

„Mano gyvenimo varikliukas, džiaugsmas, meilė, prasmė, naktinių lovų vėlimo čempionas, mano kulinarinių gabumų testuotojas, namų „aukštyn kojom“ tvarkytojas, mano bučinukų ir apsikabinimų meistras, lenktynių su katinu nugalėtojas! Mano mažylis!“ – šalia naujausios Dominyko nuotraukos brūkštelėjo jo mama.

tv3.lt primena, kad grupės „OMG“ narė O. Pikul-Jasaitienė su sutuoktiniu, krepšininku S. Jasaičiu 2015-ųjų liepą susilaukė pirmagimio. Laiminga pora sūnui suteikė Dominyko vardą, kas išvertus iš lotynų kalbos reiškia „Gimęs Viešpaties dieną“.

Tik gimus mažyliui garsi moteris išdavė, kad gyvenimas kardinaliai pasikeitė – tapo pilnesnis ir laimingesnis. Tokia laime graži šeima gyvena jau du metus.

 

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus