17-metis Pjongčange vos nepramiegojo savo starto, pametė striukę, o laimėjęs auksą riebiai nusikeikė

JAV sportininkas Redas Gerardas yra naujoji Pjongčango olimpinių žaidynių žvaigždė.

Tiesa, spindi ne tik ant jo krūtinės kabantis aukso medalis, iškovotas vyrų akrobatinio nusileidimo varžybose, tačiau ir visa istorija, kaip iki šio pirmojo šalies medalio Pietų Korėjoje šis vaikinukas keliavo.

JAV žiniasklaida mirga nuo antraščių apie keistą R. Gerardo dieną, kai jis iškovojo aukščiausios prabos apdovanojimą.

„Nors jis jau yra olimpinis čempionas, tačiau jis vis dar yra tipinis paauglys su prastu atsakomybės jausmu“, – taip savo straipsnius pradeda JAV žurnalistai.

Paklausite, kodėl?

Lemtingą rytą R. Gerardas ramiausiai sau snaudė viešbučio kambaryje, nes iki paryčių žiūrėjo mėgstamus filmus ir serialus per televiziją „Netflix“.

Jo pirmieji startai turėjo vykti ankstų sekmadienio rytą, tačiau vaikinas „sėkmingai“ ignoruodavo savo žadintuvo skambesį, nes norėjo miego.

R. Gerardo gelbėtoju tikrąja to žodžio prasme tapo jo komandos bičiulis, kuris, pasak „Yahoo“, jį kone išvilko iš lovos ir privertė skubėti į varžybas.

17-mečio nuotykiai tuo nesibaigė. Apsirengęs jis suprato, kad kažkur paliko savo varžybinę striukę, todėl tai tapo dar viena problema. Čia vėl jam į pagalbą atėjo ekipos bičiuliai.

Tačiau, nors panašios problemos patyrusiems atletams galėtų sutrukdyti, Redui tai buvo tarsi eilinė paauglio diena. Snieglenčių trasoje vaikinas buvo nepralenkiamas ir laimėjo auksą.

Atrodo, kad tai jau nuotykių pabaiga, tačiau paauglys nebūtų paaugliu. Vaikinas taip apsidžiaugė laimėtu auksu, kad besiglėbesčiuodamas su komandos draugais į tiesioginį eteryje paleido ir riebų keiksmažodį.

„Aš niekada nesuvokiau, kokio rimtumo renginys čia vyksta ir kaip viskas čia didinga, atvykau čia mėgautis praleistu laiku, o grįšiu su auksu. Įspūdinga“, – vėliau žurnalistams kalbėjo 17-metis.

Primename, kad paskutiniajame etape R. Gerardas surinko 87,16 balo, o itin prastai pasirodė pirmuose dviejuose bandymuose. Vis dėlto lemiamu metu jis neklydo ir sužavėjo teisėjus.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus