5 vietos pasaulyje, kur vieniši vyrai turi didžiausią paklausą

Sprendžiant pagal sociologinės tarnybos „Pew Research Center“ surinktus statistikos duomenis, mūsų pasaulis yra linkęs pereiti į matriarchatą. Merginų yra tiek daug, kad jau sunku suprasti, kaip kai kurie vaikinai įsigudrina vaikščioti be poros.Vienišiems vyrams, nesugebantiems susirasti gyvenimo draugės savo šalyje, galima būtų pasiūlyti pakeliauti po tuos kraštus, kur moterys labiausiai trokšta vyrų dėmesio.

Budapeštas
Rytų Europa visada garsėjo gražiomis moterimis. Kai Vakaruose inkvizicija degino milijonus „raganų“, Rytuose silpnoji lytis buvo labiau vertinama ir tausojama.Šiandien Budapešto socialinės tarnybos jau skelbia aliarmą – dėl didėjančios vyriškos lyties gyventojų emigracijos į turtingesnes šalis, ieškant geresnio uždarbio, Vengrijos sostinėje moterų jau 5 procentais daugiau nei vyrų. Panaši tendencija vyrauja ir kai kitose Rytų Europos šalyse.

Šiaurės Marianų salos
Nusigauti iki jų mums nėra lengva ir pigu, tačiau kelionė gali būti visapusiškai naudinga, mat čia vyrų trūkumas jau laikomas realia problema, ir vietos merginos mielai dovanoja turistams savo meilę, kad ir trumpalaikę. Juk niekas dar nesugalvojo, kaip geriau išspręsti opią demografinę problemą.

Belo Valė
Brazilijos mieste Belo Valėje sau nuotaką galėtų susirasti bet koks vaikinas. Čia net egzistuoja atskira komuna Noiva do Cordeiro, kurią sudaro vien moterys. Visi vyrai iš šio krašto išvyko į šalies šiaurę, ieškodami geresnio pragyvenimo šaltinio. O kenčiančios moterys susivienijo ir net išplatino skelbimą spaudoje, kviesdamos vyrus sugrįžti.

Tuaregų kaimai
Panašu, kad keliauti po visą Afriką, ieškant romantiškų nuotykių, neverta. Karštų vaikinų ten netrūksta, be to, gresia pavojus savo skalpu papuošti kokio nors vietinio vado trobelę. Verčiau važiuoti tiesiai į kurį nors tuaregų kaimą Sacharoje. Ten mūsų vaikinams būtų nepavojinga, nes vietinių merginų reputacija tiesiogiai priklauso nuo meilužių skaičiaus. Maža tikimybė, kad koks nors vaikinas bus atstumtas.

Talinas
Estija taip pat negali pasigirti šaunių vaikinų gausa. Ypač didelį dėmesį vienišam vyriškos lyties keliautojui patartina skirti Talinui. Šiame nuostabiame mieste šimtui moterų tenka tik septyniasdešimt penki vyrai. Pastebima akivaizdžiai tuščia niša.

Pastaba
Naujausių duomenų apie Lietuvos situaciją neturime, bet maža tikimybė, kad ji yra geresnė nei kaimynų.

Pagal VDU demografinio centro duomenis, paskelbtus straipsnyje „Lietuvos populiacijos nykimo tempai nemažėja“ (vdu.lt): „2015-aisiais labai suintensyvėjo vyrų emigracija, ir labiausiai – jauno amžiaus, ypač 20–24 metų. Iš 2015 metų 10 tūkst. emigracijos padidėjimo 7 tūkstančiai teko vyrams. Iki 2015 m. iš Lietuvos emigruodavo praktiškai vienodas vyrų ir moterų skaičius. Pagal deklaruotos emigracijos apimtis, moterų kai kuriais metais emigravo net truputį daugiau nei vyrų (pavyzdžiui, 2011–2014 m. iš Lietuvos emigravo 85 158 vyrai ir 85 244 moterys). Tuo tarpu 2015 m. emigravusiųjų vyrų ir moterų santykis ženkliai pasikeitė: emigravo 55 proc. vyrų ir 45 proc. moterų. Dar įspūdingesni šio santykio pasikeitimai 20–24 metų amžiaus grupėje. 2011–2014 m. tarp 20–24 metų amžiaus emigravusiųjų moterų buvo kur kas daugiau nei vyrų: vyrai sudarė 47 proc., moterys – 53 proc. 2015 metais dėl labai padidėjusios (net 66 proc.) šio amžiaus vyrų emigracijos šis santykis „apsivertė“: emigravo 58 proc. vyrų ir 42 proc. moterų. Padidėjo ir 25–49 metų amžiaus vyrų emigracija, tačiau gerokai mažesniu mastu (35 proc.). Taigi bent jau turimi išankstiniai duomenys leidžia teigti, kad ženklų Lietuvos gyventojų emigracijos apimčių padidėjimą 2015 m. tenka sieti su labai padidėjusia vyrų, ir labiausiai – 20-24 metų amžiaus – emigracija.“

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus