Ballus nustelbusiam lietuviui – žinutė iš „Boston Celtics“

Daugiau nei 2 mln. žmonių antradienį įsijungė „Facebook“ vykusią transliaciją, kad išvystų kaip broliai LiAngelo ir LaMelo Ballas debiutuoja Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipoje, bet kartu išvydo ir 13-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėjusio lietuvio dominavimą.

17-metis Kauno „Žalgirio“ talentas Rokas Jokubaitis pelnė 31 tašką, kai broliai Ballai kartu sudėjus surinko 29 taškus. Puikus lietuvių įžaidėjo žaidimas nepaliko abejingų, o tai įvertino ir NBA ekipos „Boston Celtics“ generalinis vadybininkas Danny Ainge’as.

„NBA Draft Prospects“, sekantis jaunuosius krepšinio talentus visame pasaulyje, „Twitter“ rašė: „Labai smagu stebėti Roką Jokubaitį. Puikus aikštės matymas, gali atakuoti. Ganėtinai stiprus ir turi ilgas rankas.

Vienas didžiausių Lietuvos talentų“. Atrodo nieko išskirtinio – tai ne vienintelės pagyros lietuviui. Bet šį įrašą pastebėjo ir pamėgo D.Ainge’as. R.Jokubaitį gyrė ir ESPN žurnalistas Jeffas Goodmanas bei to paties žiniasklaidos kanalao analitikas Mike’as Schmitzas. Pastarasis net pastebėjo, kad būtent jis iš visų rungtynėse dalyvavusių krepšininkų gali tapti geriausiu žaidėju NBA.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus