„Chelsea“ laimėjo svarbų mūšį dėl vietos pirmajame „Premier“ lygos ketverte

Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių seriją, nors mače su „Watford“ turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo. Tai buvo kova dėl vietos „Premier“ lygos pirmajame ketverte, kurią „mėlynieji“ laimėjo 4:2.

Iki šio mačo „Chelsea“ buvo dukart pralaimėjusi „Premier“ lygoje ir sužaidusi lygiosiomis su „Roma“ futbolininkais UEFA Čempionų lygoje.

Pedro išvedė „Chelsea“ į priekį 12-ą rungtynių minutę, tačiau „Watford“ įvarčiu pavertė paskutinį pirmojo kėlinio išpuolį – po Abdoulaye Doucoure galingo smūgio rezultatas tapo lygus.

Antro kėlinio pradžioje sėkmė vėl nusišypsojo „Watford“ vienuolikei – 49-ą minutę pasižymėjo Roberto Pereyra.

Vis dėlto „Chelsea“ per paskutines 20 minučių atsakė trimis įvarčiais.

71-ą minutę įvartį pelnė nuo suolo pakilęs Michy Batshuayi, 87-ą – Cesaras Azpilicueta, o per teisėjo pridėtą laiką dar kartą „iššovė“ M.Batshuayi.

„Chelsea“ bent laikinai su 16 taškų pakilo į 4-ą vietą, tašku mažiau turintis „Watford“ nukrito į 5-ą poziciją.