Dievo pasiuntiniu save vadinantis aiškiaregys: greitai įvyks Trečiasis pasaulinis karas

 Horacio Villegas save vadina Dievo pasiuntiniu. Aiškiaregiu prisistatantis vyras tikina, kad nuspėjo Donaldo Trumpo prezidentavimą, o dabar teigia žinantis, kada tiksliai prasidės Trečiasis pasaulinis karas.

Dar 2015 metais aiškiaregys skelbė, kad D. Trumpas ne tik taps JAV prezidentu, bet ir „Illuminati“ karaliumi bei sukels Trečiąjį pasaulinį karą. Užsienio naujienų portalai paviešino, kad Horacio nuspėjo ir neseniai vykusią Sirijos ataką.

H. Villegas įsitikinęs, kad karas prasidės 2017-ųjų gegužės 13 dieną. Būtent ta diena yra daug kur švenčiama kaip šimtosios Mergelės Marijos apsilankymo metinės. Teigiama, kad Marija 1917-aisiais pasirodė Portugalijoje.

Fatimos stebuklą 1917 metais Portugalijoje stebėjo tūkstančiai žmonių

„Pagrindinis dalykas, kurį žmonės privalo žinoti, – būti pasiruošę atlaikyti laikotarpį nuo gegužės 13 dienos iki spalio 13-osios. Tuo metu vyks karas, kuris baigsis didžiu nusivylimu, šoku ir mirtimi“, – vienam užsienio portalui pasakojo Horacio.

Neaišku, ar tariamo aiškiaregio pranašystės išsipildys, bet daugybė žmonių jau jaudinasi ir tiki, kad žmonija iš tiesų stovi ant karo slenksčio.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus