Finansinė parama studentams iš ES išlieka nepakitusi

Politiniai Brexit‘o procesai kelia nerimą JK gyvenantiems lietuviams. Tačiau JK valdžia pasirūpino, kad esamiems ir būsimiems studentams iš ES netektų be reikalo jaudintis. Tuo tikslu balandžio pabaigoje buvo paskelbta, kad 2018-2019 metais galimybės gauti finansinę paramą išliks tokios pat kaip buvo.

 

JK vyriausybė esamiems ir būsimiems studentams iš Europos Sąjungos suteikia garantiją, kad ne tik šiemet, bet ir kitais metais įstojus į bet kurį JK universitetą, galima gauti lengvatinę valstybės paskolą studijoms ir pragyvenimo išlaidoms bei kitas studentams suteikiamas stipendijas bei dotacijas.

Šis š. m. balandžio 21 d. priimtas sprendimas reiškia, kad studentai iš ES už studijas mokės ne daugiau, negu JK studentai ir turės tokią pat prieigą prie visų fondų bei dotacijų tokiomis pat teisėmis kaip ir vietiniai.

„Mūsų sėkmės pagrindas yra gebėjimas pritraukti talentus iš viso pasaulio. Vyriausybės sprendimas, užtikrinantis, jog prireikus yra prieinama finansinė parama, paskatins šviesiausius protus iš visos Europos ir toliau studijuoti Jungtinėje Karalystėje,“ – patikino JK švietimo ministras Jo Jonson.

Beje, minėtas Vyriausybės sprendimas garantuoja, jos bakalauro, magistro ar daktaro studijas 2018-2019 m pradėję studentai teisę į finansinę paramą išlaikys per visą studijų laikotarpį net jeigu JK jau bus išstojusi iš Europos sąjungos.

Tai gera žinia, suteikianti patikimumą esamiems ir būsimiems studentams iš ES planuojant savo profesinę ateitį ir siekiant savo svajonių įgyvendinimo.

Taigi, jeigu jums nuo 18 iki 60 metų, pradėkite gyventi ir studijuoti Londone ar kituose Anglijos miestuose gaudami iš valstybės pilną finansavimą visam studijų laikotarpiui.

Kiekvienas studentas per vienerius studijų metus turi galimybę gauti £9.000 mokslams ir £10.000-£18.000 pragyvenimui.

Kai galimybių daug, svarbu pasirinkti tinkamiausią, ir čia į pagalbą gali ateiti studijų ir finansinės paramos suteikimo sistemą puikiai išmanantys studijų konsultantai, savo paslaugas teikiantys nemokamai.

Jie padės išsirinkti studijas pagal jūsų norus ir gebėjimus, užpildyti anketas ir sutvarkyti reikalingus dokumentus bei gauti finansavimą studijoms ir pragyvenimui studijų laikotarpiui.

Tam, kad taptumėte studentu JK būtina turėti pasą ir minimaliai mokėti anglų kalbą, o studijų konsultantai pasirūpins supaprastintu priėmimu į jūsų pasirinktą mokslo įstaigą.

Norintys sužinoti plačiau ras daug informacijos Facebooke paskyroje „Studijos Londone“ https://www.facebook.com/Studijos-Londone-1383717688541364/

bei interneto svetainėje adresu:

http://www.needoneuk.com

arba

http://www.studylondon.org.uk/lt//

Rašykite elektroniniu paštu jurgita@needoneuk.com arba info@needoneuk.com , skambinkite tel. 07451 850 444,  07425 055 666  ir gausite konkrečią, profesionalią ir patikimą informaciją kiekvienu jums rūpimu klausimu.
Study 2017-2018

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus