Gatvėje Radote Monetą? Tai Gali Pakeisti Jūsų Likimą

Remiantis statistika, žmonės gatvėje daug dažniau randa monetas, o ne popierinius pinigus. Ar kada pagalvojote, ką daryti su rasta moneta? Aiškiaregiai sako, kad viskas priklauso tiesiogiai nuo to, kokio skaičiaus monetą radote.

Moneta gali būti atsakymas į jūsų klausimą, taip pat likimo ženklas, įspėjantis apie artėjančius įvykius jūsų gyvenime.

Taigi, prieš paimdami į rankas monetą, tris kartus su dešiniąja ranka perbraukite sau per kairįjį petį. Tada paimkite ir sužinokite, kokia yra monetos reikšmė, priklausomai nuo to, koks pavaizduotas skaičius.

Moneta su skaičiumi 1

Jei surasite tokią monetą, laukite pokyčių. Tai ženklas apie naują pradžią, šviežias idėjas ir puikius pasiekimus. Jei laukiate ženklo, tai būtent jis ir yra. Pradžia bus labai sėkminga.

Moneta su skaičiumi 2

Tokia moneta yra ženklas, kad nereikėtų nauų išbandymų priimti visiems. Jei jaučiate, kad nieko negalite padaryti, tiesiog pasiklauskite artimųjų pagalbos. Pagalvokite apie juos, tegu jus supa harmonija ir bendravimas su artimais žmonėmis.

Moneta su skaičiumi 5

Pats metas jums dvasiškai tobulėti. Šis skaičius yra visatos ir dieviškosios jėgos simbolis. Kinijoje skelbiama, kad šis skaičius – džiaugsmo simbolis. Tai rodo 5 svarbiausius palaiminimus: turtą, laimę, ilgaamžiškumą, sveikatą ir pažangą.

Moneta su skaičiumi 10

Jei radote monetą su šiuo skaičiumi, vadinasi, jums reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kuriuos ignoruojate. Jei sprendimas svarbus, pasikliaukite savo intuicija. Jums tikrai pavyks, Visata jums šypsosi.

Moneta su skaičiumi 20

Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Galbūt jūs per mažai miegate, jums trūksta poilsio. Pasirūpinkite savimi – negalite uždirbti viso pasaulio pinigų, tačiau sveikatos – nenusipirksite.

Moneta su skaičiumi 50

Ši moneta – jausmų ir aistros laikotarpio pradžia. Jei 5 yra stiprus skaičius, tai 50 – dešimteriopai.

Šis skaičius laikomas galios, intuicijos, aukštųjų idealų simboliu. Taigi, jeigu suradote monetą ant žemės, būtinai ją pakelkite – jūsų laukia ypatingos permainos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus