Internete plinta žinia: troleibuse Vilniuje užfiksavo, kaip iškrypėlis lindo prie mergaičių

Tėvų perspėjimai vaikams apie įtartinus autobusiukus ar žmones, dar kartą pasirodė esantys tikri. Prieš kurį laiką Riešės gyventojai pasakojo apie įtartinus baltus furgonus, stoviniavusius prie Vilniuje esančių mokyklų ir darželių.

Pirmadienio vakarą Kamilė Knystautė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino tėvus įspėjančia žinute. Merginos teigimu, kadrai užfiksuoti 18.33 val. vakare.

„Kreipiuosi į tėvelius, ypač tuos, kurių vaikai savarankiškai keliauja viešuoju transportu. Šiandien, nuotraukose esantis vyras, Vilniuje įlipo į 2 troleibusą Karaliaus Mindaugo tilto stotelėje ir akivaizdžiai lindo prie 2 (apie 9 ir 12 m.) mergaičių. Vyras sėdėjo už šių mažamečių, komentavo jų plaukus, kišo savo veidą kuo arčiau, kad kiti neišgirstų, ką joms kalba.

Mačiau, kad mergaitės jautėsi nemaloniai ir nuo jo traukėsi. Kai joms atėjo metas išlipti Antakalnio stotelėje, „šnekusis dėdė“ pašoko lipti kartu, sakydamas „eisim kartu, mergaitės“. Išsigandusios mergaitės atsitraukė nuo automatinių durų ir nėrė atgal troleibusan. Tada įsikišau aš: paprašiau baigti gąsdinti vaikus. Kaip mat sulaukiau agresyvaus puolimo įvairiais keiksmažodžiais ir įžeidinėjimais, esą čia jo kaimynės, ,,čia tau ne #metoo“…

Pamatęs, kad fotografuoju, vyras iškart nusisuko ir išlipo Antakalnio stotelėje. Mergaitės buvo priverstos lipti tolimesnėje, abi nuoširdžiai man padėkojo“, – rašė mergina (kalba netaisyta).

Tai dar vienas įrodymas, kad pavojus tyko kiekviename žingsnyje ir reikia būti budriems.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus