Ispanijos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato penktąjį etapą – Ispanijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton).

Antrąją vietą užėmė vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, „Ferrari“, +3,4 sek.), trečiąją – australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, „Red Bull“, +1.15,8).

Ketvirtas finišavo meksikietis Serchijus Peresas (Sergio Perez, „Force India“, +1 ratas), penktas – prancūzas Estebanas Okonas (Esteban Ocon, „Force India“, +1 ratas), šeštas – vokietis Nikas Hiulkenbergas (Nico Huelkenberg, „Renault“, +1 ratas).

Bendroje įskaitoje pirmauja S. Fetelis, turintis 104 taškus. Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (98 tšk.), trečiąją – suomis Valteris Botasas (Valtteri Bottas, „Mercedes“, 63 tšk.).

Šeštasis čempionato etapas (iš 20) – Monako „Grand Prix“ lenktynės – vyks gegužės 28 dieną.

Ispanijos „Grand Prix“ lenktynių rezultatai.

1. Lewis Hamilton (Didžioji Britanija, „Mercedes“) – 1 val. 35 min. 56,497 sek.