Kai kas nors jus įskaudina, prisiminkite, kad Visatos energija jiems padarys tą patį

Kiekvienas, kuris kažkada suteikė jums skausmo ar jus išdavė, kada nors susidurs su ta pačia situacija. Ir tai ne karma. Tai žmogaus gyvenimo tiesa. Mes visi kenčiame.

Galbūt kai kurie daugiau, negu kiti. Ir tai atrodo neteisinga, bet gyvenimas privers kiekvieną iš mūsų pasikankinti ir tuose momentuose, kai mes mažiausiai to tikimės.

Tik viskas ėjosi puikiai, bet staiga kažkas pasidarė ne taip. O paskui ir dar kažkas. Ir dar. Ir jus apima neviltis, liūdesys ir nusivylimas. Pats sunkiausias dalykas atsidūrus tokiose sunkiose akimirkose – tai išlikti protingiems ir veikti racionaliai.

Jeigu priežastis kitame žmoguje – mes trokštame keršto. Mes norime sumokėti jam ta pačia moneta ir taip pat įskaudinti. Mes laukiame, kada jis sulauks atpildo valandos, kada gyvenimas pats su juo atsiskaitys. O kada tai neįvyksta, mes tampame prislėgti. Atrodo, viskas prieš mus. Bet tai ne taip.

Gyvenimas vis tik sustatys viską į savo vietas

Ir kartą, pačiu nepalankiausiu momentu, pačiu blogiausiu būdu, tai, ką tas žmogus padarė jums, grįš jam taip, kad jis net nesugebės suprasti. Tai paprastas faktas apie energiją.

Jūs gaunate tai, ką įdedate į šį pasaulį. Vadinkite tai teisingumu, karma, galų gale žmogus gauna tai, ką atiduoda. Ir kartą šis žmogus gaus tai, ką užsitarnavo – darbe, visuomenėje, šeimoje. Ir kai pagaliau jis pasijaus tokiu bejėgiu ir sugniuždytu, kaip vertė jaustis kitus, jis gaus savo atlygį.

Žinote, koks bus skirtumas tarp jo ir jūsų? Asmeninis augimas. Blogi žmonės kenkia kitiems, nes jie niekada nesimoko iš savo patirties. O jūs išaugsite, kol jie kentės nuo tokio pat skausmo, kokį sukėlė jums. Jie nežinos, kaip su juo susidoroti. Ir jie gniuš, kol jūs rinksite save po gabalėlį ir atgimsite iš pelenų.

Todėl nepergyvenkite

Negalvokite, kad tie, kas sukėlė jums skausmą, niekada to nepatirs. Netikėkite, kad Visata sukilo prieš jus, o jiems ištiesė ranką. Tiesiog mokykitės iš tos patirties, kurią duoda jums gyvenimas.

Išgyvenkite skausmą, verkite, imkite iš to kas geriausia, o po to kelkitės, atsisveikinkite su tais, kurie sukėlė jums skausmą suvokdami, kad kažkada jie patirs tą patį.

 

Parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis

Anomalija.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus