Kim Kardashian sumalė į miltus Donaldą Trumpą: atskleidė šokiruojančią tiesą

Po to, kai penktadienį JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasirašė dekretą, apribodamas septynių valstybių piliečių įvažiavimą į šalį, sunerimo ir Holivudo įžymybės.

Šiam kontroversiškam naujojo prezidento žingsniui neliko abejinga realybės šou žvaigždė Kim Kardashian. Ką mano apie D. Trumpo sprendimą, ji parodė socialiniame tinkle „Twitter“.

Reperio Kanye Westo žmona nedaugžodžiavo, o pasidalijo kur kas iškalbingesne nei pasipiktinimo žodžiai mirčių statistika JAV. Taip žvaigždė akivaizdžiai leido suprasti, kad nepalaiko šio prezidento sprendimo.

Kaip matyti iš K. Kardashian paviešintos lentelės, daugiausia amerikiečių mirė: dėl kitų amerikiečių šūvių (11 737), iškritę iš lovos (737), partrenkti autobuso (264), dėl nelaimingų atsitikimų su vejapjovėmis (69), dėl ginkluotų paauglių (21). O štai dėl emigrantų iš ekstremistinės palestiniečių grupuotės „Islamo džihadas“ kaltės mirė du žmonės.

C3UNOZ4UMAEzwjf

Primename, kad JAV prezidentas D. Trumpas pasirašė nacionalinio saugumo įsaką, apie kurį perspėjo dar savo rinkimų kampanijoje. 90-ies dienų laikotarpiui durys į Jungtines Valstijas užsivers žmonėms iš 7 valstybių.

Taip pat artimiausias 120 dienų pabėgėlių priėmimo programa bus atšaukta. Vakarų Europai vis dar dorojantis su pabėgėlių iš Artimųjų Rytų srautais, JAV jų, bent jau laikinai, nebepriims. Draudimas galioja Sirijos, Irako, Irano, Jemeno, Libijos, Somalio ir Sudano šalių gyventojams.

Tokiomis priemonėmis, anot D. Trumpo, siekiama neįsileisti į šalį „radikalių musulmonų teroristų“.

 

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus