Kokia Poza Miegate Su Partneriu? Tai Atskleidžia Kai Ką Intymaus

Naktimis visai netrykštate noru apsikabinti savo partnerį? O galbūt miego neįsivaizduojate be jo peties? Pasirodo, kad porų miego poza atskleidžia visas svarbiausias santykių detales.

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite jūsų poros miego pozą.

1. Šaukšto poza – tai labiausiai paplitusi miegojimo poza tarp porų, ypač žmonių, kurie susituokę tris – penkerius metus. Pasak psichiatro Samuelio Dunkello, kai moteris miega tokia poza, ji atskleidžia, kad ji partneriui suteikia daugiau arba tai, kad jai reikia ypatingo dėmesio. Ši poza užtikrina fizinį artumą ir saugumo jausmą.

2. Medaus mėnesio poza – tai intymiausia porų miego poza. Ji yra šaukšto pozos alternatyva. Tokia poza dažniausiai poros miega santykių pradžioje, jei jaučia ypatingą trauką savo partneriui.

3. Peties poza – ši pozicija išreiškia stiprų ego ir teisingumo jausmą. Paprastai vienas partneris miega ant nugaros, o kitas – padėjęs galvą ant žmogaus peties, todėl būtent jis tampa priklausomu nuo partnerio.

4. Mergelės lopšio poza – tai intymesnė peties versija. Šia poza dažniausiai miega poros, kurios tvirtai pasitiki vienas kitu. Partneriai tokia miego poza atskleidžia, kad kartu jie sukuria saugumo ir savisaugos jausmus.

5. Laisvumo poza – ar prisimenate, kai su savo antrąja puse ėjote į pirmą pasimatymą? Laikui bėgant, partneriams miegant drauge, norisi daugiau patogumo jausmo, todėl jie dažnai pradeda miegoti šia poza. Tai atspindi pasitikėjimą, suteikiant partneriui daugiau asmeninės erdvės.

6. Kojų apsikabinimo poza – ši miego poza gali atspindėti du dalykus. Pirma, tai gali reikšti, kad pora nėra fiziškai artima, todėl atsitraukia vienas nuo kito. Antra, tai gali būti visiškai priešingai – ši poza taip pat gali atskleisti supratimą ir komfortą.

7. Atsitraukimo poza – ši poza labai panaši į šaukšto miego poziciją, tačiau ji yra neteisinga šaukšto versija. Įdėmiai pažvelgus, vienas partneris miega visiškai lovos krašte ir yra atsitraukęs nuo savo partnerio. O pastarasis tarsi stengiasi jo nepaleisti. 8. Sienos poza – šia pozicija miega ilgą laiką kartu praleidusi pora. Laikui bėgant, atsiranda poreikis atkurti savarankiškumą ir asmeninę erdvę. Ši poza yra kompromisas tarp santykių ir nepriklausomybės.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus