Kraupi avarija Vilniuje: autobusas pervažiavo iš jo iškritusį vyrą

Vilniuje – kraupi nelaimė. Kaip praneša Vilniaus policija, pirmadienio popietę sostinės centre įvyko avarija, kurios metu buvo pervažiuotas vyras.

Apie 15.30 val. šalia Karaliaus Mindaugo tilto iš maršrutinio autobuso iškrito maždaug 30–35 metų vyras.

Liudininkų teigimu, iškritusį vyrą pervažiavo tas pats autobusas. Į įvykio vietą išskubėjo policija ir greitosios pagalbos medikai.

Rasa Norkienė, UAB „Vilniaus viešasis transportas“ komunikacijos vadovė

Vairuotojui pajudėjus iš Karaliaus Mindaugo stotelės keleivių salone pasigirdo balsai, kad iškrito žmogus. Pagal pirminę turimą informaciją nukentėjusiam vyrui buvo pervažiuota koja, greitosios pagalbos medikai operatyviai išvežė jį į ligoninę. Mūsų specialistai įvykio vietoje pastebėjo, kad autobuso durų avarinio atidarymo mechanizmo rankena pasukta, ji yra salono viduje. Pats neuždaręs durų vairuotojas negalėtų pajudėti iš stotelės, nes suveikia stabdžių blokavimo sistema. Kaip durys galėjo atsidaryti, kol kas tiksliai pasakyti negalime, policija tiria įvykį, o jo metu bus nustatytos aplinkybės.

Autobuse vaizdo kameros nebuvo, šiuo metu jos įrengtos ne visose viešojo transporto priemonėse. Iki šių metų pabaigos Vilniaus gatvėmis važiuos 250 naujų autobusų ir 41 naujas troleibusas. Naujuose autobusuose tiek jų viduje, tiek išorėje veiks vaizdo kameros, kurios padės užtikrinti didesnį keleivių saugumą ir padės efektyviau aiškintis įvykių aplinkybes.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus