LaVaras Londone išrėžė, ką mano apie Lietuvą: prieš mums atvykstant ji buvo niekas

LaVaras Ballas dėmesio sulaukia visur. Lietuvą kartu su šeima dėl sportinės aprangos kompanijos „Big Baller Brand“ populiarinimo ir jos parduotuvės Londone palikęs amerikietis netruko duoti interviu ESPN padaliniui Anglijoje, su kurio žurnalistu pasikalbėjo tiek apie savo sūnų karjeros perspektyvas ir planus, tiek ir apie gyvenimą Lietuvoje bei pagrindinius to aspektus.

„Lietuvoje geriausias dalykas yra vanduo. Visi žiūri tik į tai, kas yra paviršiuje – sniegą, medžius, senus pastatus. Bet niekas nemato to, kas yra po žeme“, – turėdamas omenyje itin jam patikusį „Vytauto“ vandenį kalbėjo LaVaras, užsimindamas apie galimą bendradarbiavimą su „Vytauto mineraliniais vandenimis“.

Pokalbio pabaigoje LaVaro buvo paklausta ir apie įspūdžius Lietuvoje, į ką amerikietis atsakė itin skambiais pareiškimais.

„Visada, kai mano sūnūs žaidžia kartu, kitoms komandoms kyla sunkumų, o jų ekipai nutinka kažkas gero. Senoms Lietuvos komandoms sunku susitaikyti su tuo, kad du paaugliai atvykėliai iš JAV gali atvykti ir tiesiog laimėti. Lietuva buvo niekas prieš mums atvykstant. Niekas nebuvo apie ją girdėjęs, o dabar apie ją šneka visi. Lietuva, Lietuva, Lietuva… Anksčiau niekas apie ją net nepagalvodavo, o dabar visų akys nukreiptos į Lietuvą dėl mūsų, mes ją išryškinome žemėlapyje“, – pareiškimais svaidėsi L. Ballas.

LaMelo ir LiAngelo tėtušis pakomentavo savo santykius su Prienų-Birštono „Vytauto“ treneriu Virginijumi Šeškumi.

„Jie šiek tiek jautrūs. Viskas prasidėjo gerai, tačiau vėliau kiek subjuro, kadangi treneris nenori imtis pokyčių. Jis parodė mums nepagarbą, o aš jiems sakau: ei, pažiūrėkite, kur jūs buvote prieš mums atvykstant ir kaip pralaimėdavote, o vos mums atvykstant žiūrovai ėmė rinktis į areną, komanda ir jos komunikacija suklestėjo“, – sakė LaVaras.

Iš Londono kartu su likusia šeima jis turėtų vykti į Los Andželą, kur aplankys NBA lygoje rungtyniaujantį vyriausiąjį savo sūnų Lonzo ir „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginius.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus