„Manchester City“ ir toliau tobula Anglijos lygoje

Anglijos čempionato lyderiai „Manchester City“ futbolininkai pratęsė įspūdingą sezono pradžią sekmadienį, namie 3:1 įveikę Londono „Arsenal“. Taip buvo pratęstas rekordas – penkioliktoji pergalė iš eilės visose varžybose.

Kevinas De Bruyne’as pramušė įvarčiu varžovų vartus 19 minutę, o antrajame kėlinyje „City“ gretose pasižymėjo Sergio Aguero (iš 11 m baudinio) ir Gabrielis Jesusas.

„City“ įmušė net 38 įvarčius per 11 Anglijos lygos rungtynių.

„Arsenal“ buvo sušvelninęs skirtumą (1:2), kai po keitimo aikštėje pasirodęs Alexandre’as Lazazette’as įmušė kamuolį tarp vartininko Edersono Moraeso kojų, bei protestavo dėl antrojo ir trečiojo šeimininkų įvarčių.

Nacho Monrealis iš tiesų nestipriai lietė Raheemą Sterlingą, kai buvo skirtas 11 metrų baudinys. O pelnant trečiąjį įvartį atrodė, kad Davidas Silva buvo nuošalėje, prieš perduodamas kamuolį G.Jesusui.

Tačiau tai nieko nekeitė – „Manchester City“ su 31 tašku per 11 turų tvirtai pirmauja lygoje.