Mokslininkai nufotografavo Žemėje gyvenančias paslaptingas, nematomas būtybes

„Mus supa nematomi organizmai, kurie gyvena šalia mūsų visų. Tai protingi organizmai, kurie mąsto ir galvoja, juda iš taško A į tašką B. Tik jie egzistuoja mums nematomoje plotmėje“, – teigia mokslininkas iš „Thunder Energies“ korporacijos Ruggero M. Santilli.

„Mes žmonės, galvojame, kad viskas kas egzistuoja, mes galime pamatyti tik savo akimis. Bet tai nėra tiesa. Egzistuoja įvairios gyvybės formos iš antimaterijos, kurias mes savo akimis pamatyti negalime.“, – vaizdo įraše sako Ruggero M. Santilli.

Pasak mokslininko, jo komandai pavyko gauti tikrus įrodymus, kad Žemę dalinamės ir su kitais gyventojais, kurie dieną ir naktį yra šalia mūsų.

„Mums pavyko užfiksuoti, kaip tos būtybės bendrauja tarpusavyje, keliauja iš vienos vietos į kitą ir analizuoja aplinką. Klausimas tik vienas. Iš kur šitos būtybės atsirado Žemėje? Ar jos čia visuomet buvo, o gal jos atkeliauja iš kitų pasaulių?“, – retoriškai klausia Ruggero M. Santilli.

Pasak garsaus mokslininko, tai iš esmės keičia mūsų pasaulį ir tai, kaip mes jį įsivaizdavome iki šiol.

„Aš nežinau kas tai ir kaip šias būtybes turime vadinti. Ar tai ateiviai, ar tai kitos gyvybės formos iš antimaterijos, faktas tik vienas, jos tikrai egzistuoja.“, – tvirtina Ruggero.

Mokslininkas tikisi, kad į šiuos klausimus netolimoje ateityje galės atsakyti pasaulio vyriausybės, kadangi tai liečia visų mūsų saugumą.

„Šios būtybes nežinia kiek laiko gyveno prie pat mūsų ir buvo nepastebimos. Jos galėjo mus šnipinėti, sužinoti įvairias valstybines ir karines paslaptis ir taip sugriauti saugumą.“, – perspėja Santilli.

Pasak jo, kuo greičiau galėsime sužinoti iš kur ir kokiu tikslu Žemėje atsirado šios būtybes, tuo greičiau galėsime pasirengti netikėtiems galimiems scenarijams ateityje.

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus