„Neptūno“ atstovai kaltina „Lietuvos rytą“ rezgant intrigas

Klaipėdos „Neptūnas“ antradienį nusileido Alytaus „Dzūkijai“ ir nepateko į jų arenoje šį savaitgalį vykstantį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketvertą, o tai reiškė, kad uostamiesčio ekipai neteks susigrumti su bene didžiausiu savo pastarojo laikotarpio priešu – Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu.

Tris „Neptūno“ žaidėjus per pastaruosius metus pervilioję vilniečiai, panašu, ne juokais įžeidė Klaipėdos ekipos atstovų ir gerbėjų jausmus. Štai vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis dar prieš akistatą su „Dzūkiją“ kalbėjo apie „norą įkąsti jų žaidėjų perviliojusiems varžovams“, o Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas praėjusį vakarą „Švyturio“ arenoje net pasirodė su žaliais marškinėliais, taip finalo ketverte išreikšdamas paramą finale prieš vilniečius kovosiančiam Kauno „Žalgiriui“.

Vis dėlto tai dar nebuvo pabaiga. „Neptūno“ ir „Lietuvos ryto“ komandos neakivaizdžiai „susigrūmė“ per pirmojo pusfinalio pertrauką, kai į kovą „Šokėjų kovų“ konkurse stojo šių ekipų palaikymo komandos.

Pergalę pagal komisijos skirtus balus rezultatu 36:33 iškovojo „Neptūno“ šokėjos, tačiau klaipėdiečiams to buvo negana – komandos internetinėje svetainėje Vilniaus ekipa buvo apkaltinta rezgamomis intrigomis ir abejotinais veiklos metodais.

Pateikiame vakarykščio „Neptūno“ svetainės įrašo ištraukas:

„Neptūniečiams prasibrauti į SIL-Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį ir kautis su „Lietuvos rytu“ nepavyko, tad šįkart už krepšininkus smūgį vilniečiams sudavė „Neptūno“ šokėjos.

„Neptūno“ šokėjų pergalė prieš „Lietuvos ryto“ šokėjas suteikė daug džiaugsmo Klaipėdos krepšinio sirgaliams. Visi puikiai žinome „Lietuvos ryto“ klubo vadovų abejotinus metodus „Neptūno“ krepšininkų atžvilgiu – praėjusį sezoną iš Klaipėdos ekipos buvo išviliotas geriausias „Neptūno“ snaiperis Jimmy Baronas, o šio sezono viduryje suregztos naujos intrigos, kai buvo pasinaudota laikinais Klaipėdos komandos finansiniais sunkumais ir viliojančiais pinigais iš po „Neptūno“ trenerių nosių buvo nugvelbti du labai svarbūs komandos žaidėjai – Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas. Šiems jaunuoliams „Lietuvos ryto“ atstovai pinigais susuko galvas ir slapčia, nežinant „Neptūno“ klubo vadovams, persiviliojo į savo komandą.

„Neptūno“ sirgaliai vis garsiau kalba apie abejotinus ir su sportiniais principais mažai susijusius „Lietuvos ryto” komandos metodus. Esą jų tikslas ne tiek sustiprinti savo komandą, kiek susilpninti pastaruoju metu tapusius didžiausius konkurentus – „Neptūno“ krepšininkus.“

Primename, kad finansinių sunkumų gruodžio pradžioje užkluptą Klaipėdos komandą per kelias savaites paliko net trys žaidėjai: M. Girdžiūnas ir A. Butkevičius papildė „Lietuvos rytą“, o Juanas Palaciosas grįžo rungtyniauti į Turkiją. Nors nuo to laiko finansinė klubo padėtis stabilizavosi, deramai netekčių nepakeitusi uostamiesčio ekipa nesugebėjo pralaužti „Dzūkijos“ barjero, o Lietuvos krepšinio lygoje iš 2-osios vietos nukrito į 3-ąją, į priekį praleisdama tą patį „Lietuvos ryto“ klubą.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus