Pažvelkite į savo delną: jis atskleis tai, ko tikrai nesitikėjote

Tūkstančius metų žmonės mokėsi perskaityti delnus, norėdami atskleisti žmogaus charakterį ir emocijas. Viena iš mūsų delno linijų – širdies. Būtent ji prasideda delno viduryje ir kyla į viršų link pirštų.

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite savo širdies liniją.

1 širdies linija – Esate ambicingas. Jūs nepriklausomas, protingas ir turite stiprių savybių, sprendžiant ir priimant sprendimus. Nors neretai galite turėti ir per daug savanaudišką gyvenimo perspektyvą.

2 širdies linija – Esate ambicingas, malonus ir patikimas žmogus. Tačiau ganėtinai dažnai nusileidžiate savo principams ir leidžiate kitiems žmonėms naudotis jūsų gerumu. Jums ypatingai yra svarbūs bendruomeniniai ryšiai.

3 širdies linija – Tokie žmonės gali pasigirti turtingu ir ypatingai sėkmingu meilės gyvenimu. Jums nesvarbu, esate vienišiai ar reikšminguose gyvenimo santykiuose – jūs nuolatos esate laimingas trykštate optimistine nuotaika.

4 širdies linija – Esate kantrus, rūpestingas, ramus, nuoširdus ir kupinas gerų ketinimų. Neretai tokie žmonės ypatingai remia įvairias labdaros organizacijas ir stengiasi padėti silpnesniems už save.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus