Princą Harry ir Meghan Markle per jųdviejų vestuves veš žirgų traukiama karieta

Didžiosios Britanijos princą Harry (Harį) ir amerikiečių aktorę Meghan Markle (Megan Markl) per jųdviejų vestuves gegužę veš žirgų traukiama karieta, sekmadienį pranešė Kensingtono rūmai.

Po gegužės 19-ają vyksiančios ceremonijos Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje jaunavedžiai leisis į „trumpą kelionę“ karieta. Iš pilies jiedu išvyks apie 13 val. vietos (15 val. Lietuvos) laiku.

„Princas Harry ir Meghan Markle yra labai dėkingi už daugybę gerų palinkėjimų, kurių jie sulaukė paskelbę apie savo sužadėtuves“, – sakoma rūmų pranešime.

„Jiedu labai laukia tos (sutuoktuvių) dienos, kad galėtų pasidalyti švente su visuomene“, – teigiama jame.

„Jie tikisi, kad ta trumpa kelione suteiks galimybę prie Vindzoro susirinkti daugiau žmonių ir pasidžiaugti šios ypatingos dienos atmosfera“, – sakoma rūmų pranešime.

Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby (Džastinas Velbis) priims princo ir jo išrinktosios vedybų įžadus, o vedybų apeigoms vadovaus Vindzoro vyriausiasis šventikas Davidas Conneris (Deividas Koneris), patvirtino rūmų atstovai.

Po ceremonijos jaunųjų pora savo svečius pakvies į priėmimą Šv. Jurgio salėje Vindzoro pilyje, kur jie sugrįš po pasivažinėjimo karieta.

Vėliau tą patį vakarą princo Harry tėvas, princas Charlesas (Čarlzas), surengs kitą priėmimą, kuriame dalyvaus jaunavedžiai ir jų „artimi draugai bei šeimos nariai“, sakoma rūmų pranešime.

Princas Harry ir M. Markle apie savo sužadėtuves paskelbė lapkritį. Nuo to laiko jiedu dažnai kartu pasirodo viešumoje, o porą sveikina gausybė džiugiai nusiteikusių žmonių.

Apie karališkųjų vedybų datą ir vietą gruodį pranešė Kensingtono rūmai.

Šv. Jurgio koplyčia yra princo Harry krikšto vieta, be to, joje vyko daugybė karališkųjų vestuvių, ypač XIX amžiuje.

www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus