Princas Haris pareiškė, kad nė vienas karališkosios šeimos narys iš tiesų nenori būti karaliumi arba karaliene

Nė vienas karališkosios šeimos narys nenori būti karalius arba karalienė, JAV žurnalui sakė Didžiosios Britanijos princas Haris (Harry), tačiau pridūrė: „Tinkamu metu vykdysime savo pareigas“, informuoja BBC.

„Ar yra nors vienas karališkosios šeimos narys, kuris nori būti karalius arba karalienė? Nemanau“, – žurnalui „Newsweek“ sakė princas Haris.

Anot princo, karališkosios šeimos nariai tai daro „dėl didesnės žmonių gerovės“.

Princas Haris taip pat prakalbo apie savo motinos princesės Dianos (Diana) laidotuvių procesiją, kai būdamas vos 12 metų amžiaus turėjo toje procesijoje lydėti motinos karstą. „Neturėtų būti prašoma to daryti nė vieno vaiko“, – teigė princas.

1997 metais vykusioje princesės Dianos laidotuvių procesijoje princas Haris kartu su tėvu Velso princu, seneliu Edinburgo hercogu, 15 metų amžiaus broliu Kembridžo kunigaikščiu ir dėde Erlu Spenseriu (Earl Spencer) laidotuvių procesijos metu sekė paskui karstą Londone gatvėmis.

Neseniai prisipažinęs apie psichologo konsultacijas, kurios padėjo susitaikyti su mamos mirtimi, kuri žuvo per automobilio avariją Paryžiuje, sakė: „Mano mama buvo ką tik mirusi, ir aš turėjau eiti ilgą kelią paskui jos karstą, apsuptas tūkstančių žmonių, stebinčių mane, o dar milijonai kitų stebėjo procesiją per televiziją“.

„Nemanau, kad reikėtų prašyti bet kurio vaiko tai daryti, jokiomis aplinkybėmis. Nemanau, kad šiandien būtų taip pat“, – kalbėjo princas.

Princas Haris taip pat kalbėjo apie savo ir brolio vaidmenį „modernizuojant monarchiją“ bei pagerbė savo nuostabią močiutę, leidžiančią jaunesniems karališkosios šeimos nariams veikti savo pačių būdais.

 

ELTA.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus