„Ryanair“ reikalauja, kad Didžiosios Britanijos oro uostai ribotų alkoholio pardavimą

Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ nebenori taikstytis su siautėjančiais neblaiviais keleiviais ir todėl ragina Didžiosios Britanijos oro uostus smarkiai apriboti alkoholio pardavimą, praneša agentūra AFP.

Barai ir restoranai Jungtinės Karalystės oro uostuose turėtų reikalauti iš keleivių bilieto ir vienam parduoti tik du alkoholinio gėrimo vienetus, reikalauja bendrovė. Iki 10.00 val., anot jos, alkoholis iš viso neturėtų būti pilstomas.

„Ryanair“ savo reikalavimą argumentuoja „vis dažniau trikdančiu keleivių, kurie išvyksta iš Didžiosios Britanijos oro uostų, elgesiu“. „Yra visiškai neteisingai, kad oro uostai pelnosi iš neriboto alkoholio pardavimo keleiviams ir oro bendrovėms palieka spręsti saugumo problemas“, – pareiškė „Ryanair“ rinkodaros vadovas Kenis Džeikobsas (Kenny Jacobs).

Britų transliuotojo BBC skaičiavimu, smarkiai išaugo sulaikymų, susijusių su keleivių apsvaigimu nuo alkoholio Jungtinės Karalystės oro uostuose ir skrydžių metu. Per metus iki šio vasario buvo sulaikyti 384 ramybės drumstėjai. Metais anksčiau jų buvo 255.

 

 

ELTA.LT

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus