Serialą „Sostų karai“ Britanija pagerbė nauja pašto ženklų serija

Didžiosios Britanijos karališkasis paštas trečiadienį pristatė naują pašto ženklų seriją, kurioje pavaizduotos populiaraus JAV televizijos serialo „Sostų karai“ (Game of Thrones) žvaigždės.

Tokiu būdu buvo paminėtas Britanijos indėlis į šį maginės fantastikos serialą.

Pašto ženkluose pavaizduota dešimt veikėjų, o fone – įvairūs serialo vaizdai.

Daugiausiai dėmesio skiriama „Sostų karuose“ vaidinančioms britų žvaigždėms, pavyzdžiui, aktoriams Kitui Haringtonui ir Emiliai Clarke (Emilijai Klark), vaidinantiems Džoną Snou ir karalienę Deineris Targarian.

Į kolekciją įtraukti du aktoriai iš kitų valstybių – danų aktorius Nikolajus Costeris-Waldau (Nikolajus Kosteris-Valdau) ir amerikietis Peteris Dinklage’as (Piteris Dinkledžas).

Vienas iš pašto ženklų vaizduoja serialo žymųjį Geležinį sostą.

Nuo sausio 23 dienos prekyboje pasirodysianti pašto ženklų serija vaizduos ir penkis kitus serialo veikėjus – ne žmones. Tarp jų bus drakonų ir vilkų.

Daugiausiai Šiaurės Airijoje filmuotas ir 2010 metais debiutavęs šis fantastikos epas susilaukė milžiniškos sėkmės visame pasaulyje.

Naujausiame 7-ame serialo sezone epizodinį vaidmenį atliko ir britų popmuzikos žvaigždė Edas Sheeranas (Edas Širanas), bet į pašto ženklų kolekciją jis nepateko.

„Sostų karai“ yra pelnę 38 „Emmy“ apdovanojimus – daugiau nei bet kuris kitas serialas – ir vieną „Auksinį gaublį“.

Jis pretenduoja ir į šių metų „Auksinius gaublį“ geriausio daugiaserijinės televizijos dramos kategorijoje. „Sostų karai“ rungsis su tokiais serialais kaip „Tarnaitės pasakojimas“ (The Handmaid’s Tale) ir „Karūna“ (The Crown).

www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus