Skaudžiose 2-mečio paieškose Panevėžio rajone šiandien laukia svarbūs sprendimai

Lygiai devynios dienos kraupios nežinios. Tiek laiko prabėgo po to, kai Kunciagalio kaime (Panevėžio r.) be žinios pradingo nė dviejų metukų neturintis berniukas. Iškart kilo įtarimų, kad vaikas galėjo įkristi į šalia namų tekančią Nevėžio upę.

Į mažylio paiešką reaguota akimirksniu, bet svarbiausios pirmosios valandos buvo bevaisės. Dėl blogų oro sąlygų net negalėta pasitelkti pasieniečių sraigtasparnio. Tai bandė kompensuoti tiek gausios pareigūnų, tiek neabejingų vaiko likimui savanorių pajėgos. Berniuko ieškota ne tik upėje, bet ir aplinkiniuose pastatuose.

Paieškos galiausiai išsiplėtė ir į gretimas gyvenvietes. Vis dėlto, apčiuopiamų rezultatų tas nedavė. Galiausiai į paieškas įsitraukė net ir mūsų kaimynai latviai, kurie panaudojo modernią paieškos vandenyje techniką. Paieškos komanda iš Latvijos pasidalijo naujausiomis nuotraukomis iš paieškų:

Deja, bet visuomenės paguosti nepavyko. Operacijos vadas patvirtino, kad „kol kas berniuko rasti nepavyko“. Nepaisant to, tautiečiai reiškė padėką latviams, kurie prisideda prie šios itin jautrios paieškos.

Laukia svarbūs sprendimai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Rasa Galkauskienė patvirtino, kad kol kas nėra aišku, ar latviai tęs paieškas ir antrą dieną.

„Greičiausia, kad jie nebeieškos. Tiesa, galutinio atsakymo dar neturime. Mes patys kreipėmės pagalbos ir jie atsišaukė. Nors jie dar nespėjo visko apieškoti, tad sunku pasakyti dėl tolimesnių jų veiksmų“,- teigė R. Galkauskienė.

Policijos atstovė pridūrė, kad nors praėjo 9 dienos, bet kažkokių laiko limitų vykdomoms paieškoms nėra: „Pareigūnai dar sprendžia apie tolimesnius paieškos veiksmus. Šiandien bus aptarti visi jau įvykdyti paieškos veiksmai ir sprendžiama, ką daryti toliau.“

Su šeima problemų lyg ir nebuvo

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad gausios gyventojų ir pareigūnų pajėgos berniuko ieško nuo praėjusio trečiadienio. Tuomet apie 13 valandą pagalbos kreipėsi mažamečio tėvai, jie nurodė, kad kieme neranda savo beveik dvejų metų vaiko, kur jis buvo su tėvu.

Netoliese sodybos teka Nevėžio upė, todėl keliama nelaimingo atsitikimo versija, kad vaikas galėjo nuslysti į vandenį ir būti nuneštas srovės. Vis dėlto policija neatmeta ir kitų galimų vaiko dingimo priežasčių. Paiešką Nevėžyje atliko narai, pareigūnai ir gyventojai ėjo pakrante, apieškojo upės prieigas.

Policijos atstovės teigimu, dėl šios šeimos anksčiau informacijos policija nebuvo gavusi ir atsiliepė apie ją teigiamai. TV3 šaltinių teigimu, šeima nebuvo įtraukta į socialinę riziką, gyveno tvarkingai.

Dvimečio Roko mama dar turi dešimtmetę dukrą iš ankstesnės santuokos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus