Su Ballais susigrūmęs rusas nevynioja į vatą: tai cirkas, gaila vaikinų, kurie žaidžia su jais

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ legionierius iš Rusijos Nikita Balašovas griauna brolių Ballų, kaip itin perspektyvių krepšininkų, mitą ir pastaruosius vadina cirkininkais, su kuriais žaidžiantiems komandos draugams, ko gero, jie yra tikra kančia.

Rusijos žiniasklaidai Iz.ru situaciją komentavęs N. Balašovas sakė, kad jam aikštėje teko akis į akį susidurti su broliais ir tai nepriminė normalaus krepšinio.

„Na, man teko susigrumti prieš brolius Ballus, tačiau nežinau, ar tai galėčiau pavadinti krepšiniu. Sakyčiau, priešingai, tai yra cirkas. Vaikinai gali daryti, ką nori, tarsi turėtų užduotį linksminti publiką. Mūsų komanda jiems įmetė apie 120 taškų, tie vaikinai net nesigynė, mūsų atakos trukdavo apie penkias sekundes. Buvo net nemalonu. Man gaila vaikinų, kuriems tenka žaisti su jais vienoje komandoje ir kurie yra patekę į šią situaciją“, – Rusijos žiniasklaidai apie brolius Ballus rėžė rusas.

Primename, kad susitikime, kuriame N. Balašovas turėjo galimybę iš arti įvertinti brolių sugebėjimus, Pasvalio ekipa laimėjo 116:93, o brolių pasirodymas tuomet buvo pažymėtas 33 taškais.

Tiesa, didžiąją dalį taškų legionieriai rinko tuomet, kai susitikimo baigtis jau niekam nekėlė abejonių.

LKL pirmenybėse žaidžiantis N. Balašovas šiuo metu yra pakviestas į Rusijos rinktinę atstovauti šaliai pasaulio čempionato atrankos kovose.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus