Tėčio juokelis oro uoste privertė rausti iš gėdos: lagamine rado kai ką netikėto

Oro uostas – tikrai ne vieta pokštams, tačiau vis dar atsiranda tų, kurie išdrįsta savo juokelius perkelti ir į šią erdvę.

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis Tedas Andressenas įamžino šmaikštų momentą, kuomet jo sūnui teko raudonuoti iš gėdos dėl tėčio „siurprizo“ jaunuolio lagamine.

Prieš skrydį oro uoste patikrą turėjusio praeiti T. Andresseno sūnaus lagaminą tikrinusi darbuotoją rado netikėtą radinį. Vaikino lagamine puikavosi tėčio paslėptas vibratorius, dėl kurio vaikinui teko patirti gėdą. Radinys jaunuolio krepšyje buvo jam tikrai netikėtas.

Tai įrodė ir jo reakcija. Iš pradžių vaikinas pasimetė, bet kiek vėliau pradėjo juoktis ir atsisuko į savo tėvą. Lagaminą tikrinusi darbuotoja taip pat neslėpė savo juoko.

„Jūs tik pažiūrėkite… Net nežinote, kas Jūsų lagamine!“, – šmaikščiai klausė ji.

Šiuo vaizdo įrašu T. Andressenas pasidalijo ir savo socialinio tinklo „Facebook“ paskryoje. „Kai paslepi 30-ies centimetrų vibratorių sūnaus lagamine.

Neįkainojama”,- pokštavo vyras. Šis vaizdo įrašas jau buvo peržiūrėtas kiek daugiau nei 24 milijonus kartų, sulaukė virš 130 tūkstančių „patinka“ paspaudimų bei beveik pusės milijono pasidalijimų savo asmeniniuose profiliuose.

Gėdingą radinį galite pamatyti šiame vaizdo įraše:

When you plant a 12 inch dildo and lube in your sons carry on. Priceless. For usage and licensing please contact Licensing@viralhog.com

Posted by Ted Andressen on Neljapäev, 8. veebruar 2018

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus