Tik vieno tipo asmenybės ras atsakymus per 3 sekundes: įsižiūrėkite

Kartais gyvenime pritrūksta akimirkų atidžiau pasižiūrėti į daiktus ar žmones, todėl tenka daugelį dalykų vertinti iš pirmo žvilgsnio. Sunku patikėti, bet smegenys mus dažnai apgauna. Iliuzija ar loginio atsakymo ieškojimas užgožia tikrąjį vaizdą.

Visgi, laikas nuo laiko reikia susikaupti ir lavinti savo pastabumą. Ar kada nors susimąstėte, kiek esate atidus ir dėmesingas? Juolab, ne tik smulkmenoms, bet ir kitiems žmonėms? Turbūt stebėjotės, kodėl kitiems žmonėms pavyksta greičiau perprasti informaciją, pamatytą užslėptą žinutę ar simbolius.

Visa tai yra pasiekiama tik lavinimo, treniravimo dėka. Siūlome šį kartą jums išbandyti save. Užsienio mokslininkai šiuos paveiksliukus rodo dėmesingumo stokojantiems žmonėms. Pasak jų, pakankamai pastabus žmogus, per tris sekundes ar dar greičiau randa atsakymą pirmuose trijuose paveikslėliuose. Daugiau pastabumo reikia ketvirtame.

O penktas su šeštu yra didžiausi iššūkiai. Jeigu pastebėsite visuose šešiuose neužtrukęs ilgiau nei po tris sekundes, tai jūsų dėmesingumas ir pastabumas yra gero ir net aukšto lygio. Šį pojūtį dažnai turi analitikai, pavyzdžiui, architektai, išradėjai, vadovai, novatoriai.

Jeigu tik pirmuose trijuose ar keturiuose rasite greitai, o kituose užtruksite ilgiau ar iškart žiūrėsite atsakymą, jums reikia šiek tiek daugiau lavinti pastabumą, nes jis vidutinis. O jeigu visi šie šeši jums yra tikras iššūkis – reikėtų daugiau laiko skirti panašiems pratimams net ir gyvenime. Pavyzdžiui, einant gatve, stengtis pamatyti kuo daugiau neįprastų detalių, trūkumų ar kaip tik akiai malonių dalykų.

Taigi, viskas dažnai nėra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus