Varžovų trenerio vos kumščiais nepaauklėjęs Šaras: pasakiau, ką norėjau pasakyti

Tyleris Honeycuttas smeigė tritaškį, kai žalgiriečiai jau nesigynė, taip dar labiau paaštrindamas Kauno „Žalgirio“ pralaimėjimo kartėlį Eurolygoje. Toks amerikiečio sprendimas labai nepatiko Šarūnui Jasikevičiui, kuris po rungtynių vietoj rankos paspaudimo varžovų treneriui Georgiosui Bartzokui turėjo ne pačių gražiausių žodžių ir atrodė vos besitvardantis.

Po rungtynių, kurias Maskvos srities „Chimki“ Kaune laimėjo 84:74, Šaras neslėpė nusivylimo varžovo elgesiu.

„Buvau nepatenkintas, kaip yra elgiamasi. Pasakiau, ką norėjau pasakyti. Man trenerio profesija yra nauja, bet maniau, kad viskas bus kitaip. Galvojau, kad treneriai gerbia vienas kitą daugiau. Su tuo metimu paskutinę sekundę.. „Chimki“ tokiu elgesiu garsėja jau kokius trejus metus“, – varžovus pašiepė Šaras.

Ką išgirdo iš įsiutusio Š.Jasikevičiaus atskleisti nenorėjo ir „kaltininkas“ graikas. „Gal Šaras nori tai pasilaikyti sau“, – spaudos konferencijoje atsakė jis. Bet

„Žalgirio“ trenerį supykdė ne vien tas metimas – jis kalbėjo ir apie G.Bartzoko elgesį visų rungtynių metu. Graikas ne kartą teatrališkai priekaištavo teisėjams ir tą darė neitin pagarbiai, bet jokių įspėjimų net nesulaukė, kuo arenoje susirinkę žiūrovai nebuvo patenkinti.

Kalbėdamas apie pačias rungtynes, Š.Jasikevičius pripažino, kad žalgiriečiai tiesiog nepadarė visko, ką turėjo. „Keistos rungtynės mums, nes pradėjome gerai, o vėliau sustojome. Atrodėme kažkokie sunkūs, pavargę ir priėmėme blogus sprendimus. Vyrai stengėsi, kovojo.

Atidavėme labai daug taškų neprotingai pažeisdami taisykles. Nemanau, kad jie labiau nusipelnė laimėti, bet yra rezultatas, koks yra. Galbūt nebuvome pasiruošę kovoti iki galo, ką darome įprastai. Mes už juos nenorėjome labiau laimėti.

Prieš tokias komandas galime pastatyti tik begalinį norą. Kažkur nekritome ant kamuolio, kažkur kažko nepadarėme“, – liūdnas ir nuleidęs galvą kalbėjo „Žalgirio“ veidas.

Kauniečiai rungtynių pradžioje pirmavo 26:11, bet vėliau sustojo pasimetę „Chimki“ gynyboje, kurioje jie nuolat keitėsi ginamaisiais. Varžovų gynyboje klimpo ir Kevinas Pangosas, per pirmą kėlinį pelnęs net 12 taškų, bet vėliau pridėjęs tik vieną. Daugiau nei po šešis rezultatyvius perdavimus vidutiniškai išdalinantis kanadietis šį kartą surinko tik du.

„Jie tokiam žaidimui turi nuostabią sudėtį, mobilius aukštaūgius. Turėjome prie tokios jų gynybos dominuoti kovoje dėl kamuolių, bet to nebuvo. Per save šiandien tikrai neperlipome“, – įvertino treneris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus