Vestuvinių žiedų derinimas su sužadėtuvių: kas su kuo dera?

Vestuvių planavimas – itin daug atsakomybės reikalaujanti užduotis, kuri apima ne tik šventės organizavimą ar dekoracijų paruošimą, bet ir vestuvinių žiedų rinkimą. Dažnai nežinoma, kokį metalą ar žiedo stilių rinktis. Siūlome sprendimą šiai užduočiai palengvinti – tegul vestuviniai žiedai bus derinami prie sužadėtuvių žiedo. Kas su kuo tinka bei kaip įdomiai sukomponuoti žiedelius tarpusavyje?

Nuo ko pradėti?

Juvelyrikos salono „Fashion Gold“ atstovai siūlo pirmiausia atsižvelgti į sužadėtuvių žiedelio stilių. Iš kokio metalo šis pagamintas, kokios dekoracijos, linkiai ar raižiniai naudojami. Kuo įmantresnis Jūsų sužadėtuvių žiedas, tuo mažiau puošybos elementų reikėtų rinktis vestuviniams žiedams. Tačiau tai nėra privaloma. Paprastai rekomenduojama apgalvoti keletą kitų aspektų, mat pagal juos surasti tinkantį ir patinkantį žiedų derinį yra kur kas lengviau.

• Nuspręskite kaip norėsite mūvėti žiedus – atskirai ar kartu (ant vieno piršto). Nuo to gali priklausyti ir dizaino pasirinkimas;
• Jei Jūsų sužadėtuvių žiedas pasižymi unikalumu, kaip pavyzdžiui, neįprastos formos deimantu ar moderniais ir netradiciniais raižiniais, geriausia, kad vestuviniai žiedai būtų klasikinio dizaino. Tai nėra skirtingų stilių derinimas, labiau – siekis neperkrauti bendro vizualaus papuošalų įvaizdžio;
• Jei abu žiedai bus gausiai dekoruoti, didelis papuošalų svoris bus nepatogus nešioti;
• Kiekvienas taurusis metalas pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl vestuviniai žiedai kaina gali stipriai skirtis vienas nuo kito. Štai, pavyzdžiui, jei Jūsų sužadėtuvių žiedas lietas iš baltojo aukso, tai nereiškia, kad ir vestuvinis žiedas privalo būti tokios pat spalvos. Įdomus derinys – sužadėtuvių žiedas iš platinos ir vestuvinis žiedas iš aukso. Metalų spalvų maišymas čia netgi pagirtinas ir labai modernus sprendimas, kurį irgi galite apgalvoti;
• Jei norite vientiso ir pernelyg į akį nekrintančio derinio, tada rinkitės vienspalvį ar vos keliais atspalviais besiskiriantį metalą;
• Taip pat dar vienas variantas – priderinti sužadėtuvių žiedo formą prie vestuvinio, arba jeigu sužadėtuvių žiedo forma neleidžia apjungti žiedų kartu, galima įdėti tarp jų trečią, labai ploną juostelę, taip apjungiant abu žiedus. Skiriantis metalams arba auksui susilietus su deimantine juostele bus gaunamas originalus žiedų derinys. Pavyzdžių galite ieškoti internetinėje svetainėje Fashiongold.lt;
• Taip pat galite rinktis skirtingo pločio žiedus. Jie puikiai derės tarpusavyje, jei nešiosite juos ant vieno piršto. Šiuo atveju rekomenduotinas variantas – minimaliai dekoruoti arba, raižyti, tačiau neapkrauti brangakmeniais vestuviniai žiedai.

Siūlomi derinių pavyzdžiai

• Raudonas ir baltas auksas. Siūlome nebijoti maišyti kelių skirtingų spalvų metalų. Plonas raudono aukso žiedo lankelis šalia balto aukso sužadėtuvių žiedelio su akute atrodys stilingai ir elegantiškai. Kaina visų spalvų aukso nesiskiria, nebent šampaninį atspalvį turintį baltojo aukso žiedą norima padengti balta, ledine arba juoda rodžio danga. Tiesa, reikia įvertinti,kad po 1-2 metų tai nusivalys ir pasimatys baltas auksas. Žinoma, norint galima žiedus roduoti iš naujo. Juk investuojama ne tik į grožį.

• Gausiai dekoruotas modernus ir klasikinis variantas. Galbūt Jūsų sužadėtuvių žiedas pernelyg neišsiskiria ir pasižymi klasikiniu dizainu? Tuomet prie jo nesunkiai galite priderinti ir modernų, netradicinės formos ir inkrustuotą ne vienu deimantu vestuvinį žiedą. Jei rinksitės spalvotais brangakmeniais puoštą vestuvinį žiedą, pabrėšite ekstravagantišką stilių.

• Du klasikiniai žiedai. Nemėgstančių išsiskirti iš minios vestuviniai žiedai gali būti ir visiškai paprasti, minimalistiniai su keliomis inkrustuotomis akutėmis.

• Vienas graviruotas ir raižytas, kitas – su akute.

• Lankelis su vientisa deimantinių akučių linija. Vestuvinis žiedas, ar tai bus raudono, geltono, ar balto aukso spalvos, su inkrustuotų akučių juostele atrodys elegantiškai ir žaviai ant bet kurios rankos. Prie jo puikiai atrodys net ir netradicinės formos akmenukas, pritvirtintas prie sužadėtuvių žiedo.

Pagrindinė ir visiems taikoma taisyklė – nebijokite eksperimentuoti ir patys derinti, koks žiedelis atrodys geriau šalia Jūsų sužadėtuvių simbolio. Atsižvelkite ir į komforto pojūtį. Žiedeliai neturi spausti ar trintis tarpusavyje. Galų gale, nebijokite klausti profesionalų, jų patarimai gali būti ypač naudingi. Tegul rankas puoš gražus, stilingas ir patogus žiedų derinys.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus