Vokiečių mažmenininkas „Aldi“ Didžiojoje Britanijoje sukurs 4 tūkst. naujų darbo vietų

Vokietijos mažmenininkas „Aldi“ planuoja plėstis Didžiojoje Britanijoje bei sukurti 4 tūkst. naujų darbo vietų, praneša „Reuters“.

Pigesnes prekes nei konkurentai siūlantys mažmenininkai „Aldi“ ir „Lidl“ pastaraisiais metais sparčiai auga Didžiojoje Britanijoje, o jų spaudimą vis labiau jaučia didysis šalies mažmenininkų ketvertas – rinkos lyderis „Tesco“, taip pat „Sainsbury’s“, „Asda“ ir „Morrisons“.

„Aldi“ šiuo metu Didžiojoje Britanijoje turi per 700 parduotuvių. Planuojama, kad iki 2022 m. šis skaičius pasieks 1 tūkst.

Mažmenininkas teigia, kad dauguma naujų darbo vietų bus sukurta pagalbiniams darbininkams bei vadybininkams ir jų pavaduotojams, siekiant susitvarkyti su padidėjusiu pirkėjų srautu. Praėjusiais metais šalyje „Aldi“ pritraukė beveik milijoną naujų klientų.

„Aldi“ sėkmę Didžiojoje Britanijoje pasiekė dėl savo sunkaus darbo ir įsipareigojimo savo darbuotojams, kurie yra labai svarbūs mūsų ateities plėtros planams“, – teigė „Aldi“ padalinių Didžiojoje Britanijoje bei Airijoje vadovas Metju Barnsas (Matthew Barnes).

 

 

ELTA.LT

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus