Žiaurus išpuolis Vilniaus autobuse: vyras žirklėmis žalojo žmones

Vieno sostinės autobuso keleiviai tapo brutalaus išpuolio liudininkais – neblaivus vyras žirklėmis grasino sužaloti kitus, o galiausiai pats persidūrė jomis gerklę. Vienas iš autobuso keleivių socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino vaizdo medžiaga tiesiai iš įvykio vietos.

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus policija gavo pranešimą, kad nuo stoties link Naujosios Vilnios važiuojančiame 74 autobuse vyksta muštynės, o nepatvirtintais duomenimis agresyviai nusiteikęs vyras turi peilį.

Į įvykio vietą atvykusi policija išsiaiškino, kad autobuse siautėjo girtas 1985 m. gimimo pilietis, kuris apsiginklavo žirklėmis.

„Paėmė žirkles ir konflikto metu galimai sužalojo kitą asmenį, po to susižalojo pats. Savo tokiu įžūliu elgesiu pilietis demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, sutrikdė visuomenės rimtį, išgąsdindamas likusius keleivius“, – tv3.lt sakė Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius.

Gerklę persidūrė žirklėmis Tačiau detalesniu liudijimu tiesiai iš įvykio vietos socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino savo akimis išpuolį matęs autobuso keleivis.

„Zarasų stotelėje įlipo porelė, atsisėdo priešais mane, buvo viskas ramu. Kitoje Audėjo stotelėje įlipo kraujuotas vyriškis nubėgo prie vairuotojo pradėjo rėkauti kodėl šis jam neatidarė galinių durų. Atbėgo į galą. Atsisėdo už manęs kiek tolėliau gale“, – „Facebook“ rašė vyras.

Štai toks įvykis nutiko Stepono Batoro stotelėje 19:49 vietos laiku 74 autobuse:Zarasų stotelėje įlipo porelė, atsisė…

Posted by Lukas Lazinka on Donnerstag, 22. Februar 2018

Liudininko teigimu, kraujuotas vyras autobuse rėkė, kad jį sumušė, vėliau iš autobuso bandė išlipti naudodamas avarinio išėjimo mygtuką, tačiau jam nepavyko.

„Tada kai moteriškė išėjo nuo jų, tas emociškas vyras atsisėdi prieš porelę, pradėjo rėkauti, pradėjo talžyti tą vyriškį kitą, visi mes iš galo išbėgome į priekį, o tie mušėsi. Galop vyriškis kur pradėjo muštis išsitraukė žirkles, grasino padurti visus, sau į kaklą padūrė, bet sąmoningas liko“, – rašė liudininkas.

Posted by Lukas Lazinka on Donnerstag, 22. Februar 2018

Policija pranešė, kad vyras suimtas ir pristatytas į policijos komisariatą. Vyro sužalojimai nėra rimti ir jam medikų pagalbos neprireikė. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus