22-metė daugiau nei du metus nekėlė kojos iš namų: siaubingos baimės ją padarė savo pačios įkaite

22 metų mergina išmoko gyventi naudojantis tik socialiniais tinklais, mat žlugdanti baimė palikti namus ją beveik išvedė iš proto. Abby Lewis daugiau nei du metus neperžengė savo durų slenksčio. Jai buvo nustatyta agorafobija.

Jauna moteris trečias Kalėdas bei Naujus metus švęs namuose. Jau keletą metų ji kovoja su psichologiniu sutrikimu. Viskas prasidėjo, kai vieną kartą autobuse, vykstant susitkti su draugais, Abby ištiko panikos priepuolis. Nuo tada, kiekvieną kartą bandant kažkur išeiti, ją apima tokia stipri baimė, kad ji tiesiog negali su tuo kovoti ir lieka namuose.

Jauna moteris, galima sakyti, gyvena socialiniuose tinkluose. Būtent taip ji bendrauja su draugais, žiūri įvairių šalių nuotraukas, atsiųstas tėvų ir domisi naujienomis. Gerai, kad vargšelė turi, kas ja pasirūpina. Ketverius metus nuo jos neatsitraukia vaikinas Rhys. Jis atvyksta papietauti ar praleisti vakarą prie televizoriaus. Mergina prisipažino, kad taip pat kenčia nuo nerimo sutrikimo ir depresijos. Siaubingos ligos ją užpuolė nuo pat vaikystės.

Mergina viešai kalba apie savo sutrikimus ir nori padėti nuo panašių bėdų kenčiantiems žmonėms. Abby tikina, kad šventiniu laikotrapiu psichologiniai sutrikimai tarsi užvaldo žmones, nes stresas ir skubėjimas neleidžia blaiviai mąstyti. Ji tikina pasiilgusi gebėjimo vaikščioti apsnigtomis, išpuoštois gatvėmis, stebėti praeivius ir ieškoti dovanų prekybos centruos.

„Esu tokia palaiminta, kad mano šeima, mylimasis ir draugai padeda man šiuo sunku metu. Jie visada randa man laiko, – vienam užsienio naujienų portalui prisipažino mergina. – Kitiems sunku suvokti, kodėl aš taip jaučiuosi ir ką jaučiu, nes net pati nežinau, kodėl taip atsitiko. Aš prarandu viską, neturiu gyvenimo. Reikia kažką pakeisti.“

Posted by Abby Lewis on Kolmapäev, 21. detsember 2016

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus