Didžioji meilė ateina po didelės gyvenimo klaidos?

Svarbu, kokį žmogų mumyse pažadina meilė. „Galbūt mūsų klaidos ir kuria mūsų likimą, – sakė moterų pamėgto serialo „Seksas ir miestas“ herojė Carrie Bradshow. – Gal mums reikia iš pradžių sudužti, kad galėtume tapti vientisi?“Blogiausia meilės rūšis būna tada, kai mes puoselėjame didelius lūkesčius, išeikvojame daug energijos tik tam, kad suprastume, jog viskas buvo beprasmiška. Širdis suskyla į milijonus smulkių dalelių, ir mes klausinėjame savęs, kodėl nieko neišėjo. Taip, mes dažnai suklystame dėl meilės.Mes pasirenkame žmones pagal tas pamokas, kurias turi išmokti mūsų siela. Mes nesugebame lengvai pasikeisti, negalime praverti savo smegenų ir ten ištaisyti tai, kas reikalinga. Tai atsitinka tik tada, kai liekame vieni su savo apgailestavimais.Galbūt tai būna net ne klaidos, o tik mūsų poreikis geriau suprasti, kas esame, kaip mylime ir ko mums reikia iš meilės.

Pasirodo, kad mums reikalingos mūsų klaidos, kurios priartintų mus prie didžiosios gyvenimo meilės. Mums reikia sudužti, kad suprastume, kaip smarkiai norime „susiklijuoti“ iš naujo.

Ir dažniausiai ši didžioji klaida būna santykiai, kurių mes ir neturėjome pradėti arba nuo kurių turėjome pasitraukti gerokai anksčiau. Bet mes to nepadarėme. Ir ne todėl, kad ta meilė buvo mūsų lemtis. O todėl, kad, be jos, mes niekada nebūtume supratę, kas yra tikroji meilė.

Mes visada turime pasirinkimą: tęsti ar nutraukti santykius. O santykiai – tai nuolatinė charakterių ir idealų kova. Kad ir kaip mes tikėtumės, jog šį kartą viskas bus kitaip, taip nebūna.

Todėl kad nelemta?

Mūsų didžiosios klaidos paprastai baigiasi labai karčiai, labai skaudžiai, nepaprastai sunkiai. Jų tikslas – sudaužyti mus į šukes ir mesti iššūkį mūsų supratimui apie meilę.

Mes turime atsakyti sau į klausimus, kas vyko ne taip ir ką mums iš tikrųjų reiškia meilė. Tai pavyks padaryti ne per vieną naktį, kol mes nesuvoksime tiesos ir nesiliausime nuo jos slėptis.

Tai bus tokia būsena, kai mes žinosime, kad galime padovanoti kitam savo meilę, bet taip pat galime išeiti pakelta galva ir įsitikinę, jog sugebėsime surasti vertingesnį partnerį.

Viso gyvenimo meilė laukia mūsų. Kai ją sutiksime, jau nebeklausime savęs, kodėl mums anksčiau teko patirti tiek daug skaudžių meilės kančių.

Ši meilė ateis, kai mes pagaliau patikėsime, kad esame verti to, ko norime. Viskas bus kitaip, nes po išgyvento skausmingo išsiskyrimo mes kitaip vertinsime meilę.

Mes ieškosime taikos ir ramybės, o ne aistros ir ugnies. Mes nebekritikuosime žmogaus išvaizdos, o kreipsime dėmesį į tą energiją, kurią jis įneša į mūsų gyvenimą.

Pamažu pradėsime suprasti, kad visai nesvarbu, kas yra tas žmogus. Kur kas svarbiau yra tai, kokį žmogų jis mumyse pažadina. Meilė turi daryti mus geresnius. Ji turi mus įkvėpti.

Ir tada suprasime, kad didžiausia klaida tapo mums kelrode žvaigžde į didžiąją gyvenimo meilę

 

Šaltinis: econet.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus