Nors Vyrui Nepatiko, Moteris Savo Kūno Plaukų Nešalino Metus Ir Štai, Kas Nutiko

Moteris atskleidė, jog nebešalinti savo kūno plaukų ji nusprendė priešindamasi visuomenės nuostatoms, jog moters oda visuomet privalo būti lygi iš be jokio plaukelio.

Lenkijoje gyvenanti sekretorės pareigas užimanti Sonia Cytrowska (28 m.) pirmą kartą skustuvu kojų plaukelius nusprendė pašalinti būdama vos 12-kos. Žurnale pamačius lygią odą demonstruojančias moteris, ji jautėsi labai nepatogiai.

Tačiau 2017-aisiais Sonia nusprendė visam laikui atsisakyti depiliavimo ir skutimo priemonių. Šio savo sprendimo ji nė kiek nesigaili ir teigia, jog iš dalies dėl to turėtų dėkoti savo vyrui, kuriam prireikė šiek tiek laiko priprasti prie naujo žmonos įvaizdžio.

Moteris tikisi, jog nuotraukos, kuriose vaizduojamas jos plaukai apaugęs kūnas, paviešintos socialiniame tinkle „Instagram“, padės ir kitoms moterims pasipriešinti per daug iškeltiems grožio standartams.

„Nebešalinti plaukų nusprendžiau dėl to, jog ir tokia jaučiuosi graži, be to, taip gyventi gerokai patogiau. Kartais susimąstau, kodėl pasirinkau kovą su grožio standartais ir kodėl aš esu tokia užsispyrusi. Sulaukiu daug žinučių, kurias rašo ką tik tokiam pačiam žingsniui pasiryžusios moterys. Bendrauju su jomis, mes dalinamės fotografijomis ir palaikome viena kitą“, – sakė Sonia.

Moteris teigė, jog šalindama visus pažastyse, ant kojų ir bikinio zonoje esančius plaukus ji praleisdavo net 3 valandas per savaitę.

Vyrui priprasti buvo sunku

Sonia pridūrė, jog jos vyras Tobiasz, su kuriuo moteris susituokė prieš 3 metus, iš pradžių sunkiai pratinosi prie naujo žmonos išvaizdos, tačiau, stiprios meilės dėka, jis įveikė visus sunkumus. „Naršiau po kitas paskyras, kuriose skelbiamos panašios fotografijos. Supratau, kad šį naują ir plaukuotą gyvenimą pradėti bus lengva, kadangi mane palaikys tiek vyrai, tiek moterys“, – tęsė moteris.

„Kūno plaukus šalinu nuo 12-kos metų. Visą gyvenimą jausdavausi blogai ir ne tokia graži, kadangi kitos merginos nebuvo tokios plaukuotos.“ Savo „Instagram“ paskyrą moteris sukūrė supratusi, kad taip jaučiasi ne ji viena, „Iš pradžių mano vyras šiek tiek sunerimo. Mudu pažįstami jau 8 metus ir visą tą laiką aš skusdavau visus savo kūno plaukus. Pastaroji mano išvaizda jam patinka labiau, tačiau po ilgų kalbų jis suprato, jog tai man labai svarbu, todėl jis priėmė mane tokią, kokia tapau ir palaikė visus mano sprendimus“, – sakė Sonia.

„Buvo sunkių dienų, tačiau nuoširdi meilė ir pasižadėjimas visą gyvenimą būti kartu nugalėjo. Sunkiausia buvo priimti save tokią, kokia esu ir, kartu su visai mano kūno plaukais, prieš kitus jaustis savimi pasitikinčiai. Teko susitaikyti ir su tuo, jog kartais žmonės į mane žiūrės keistai, šnabždėsis ir netgi atstums vien todėl, jog atrodau kiek kitaip. Kūno plaukai vis dar yra laikomi tabu.“

Moteris prisipažino, kad būna dienų, kai ji jaučia spaudimą atrodyti kiek kitaip, tačiau ji viliasi, jog socialinių tinklų dėka ir kitos moterys supras, kad kūno plaukuotumas – normalus dalykas, be to, tai yra gražu.

„Namuose, būdama su vyru ar draugais, jaučiuosi saugi ir suprantama. Nebijau demonstruoti savo kūno plaukų. Sunkiau būna susipažįstant su kitais žmonėmis, pavyzdžiui, ieškant darbo ar lankant universitetą“, – sakė ji. „Didžiausia mano svajonė yra dideliuose miestuose matyti tiek beplaukes, tiek depiliuoti kūno plaukų atsisakiusias moteris, priimančias viena kitą, palaikančias ir darančias tai, kas joms patinka.

Tikiuosi, jog mano paskyra padės kitoms moterims suprasti, kad kūno plaukai yra natūralu ir gražu. Galite būti nepriklausoma, didelėje įmonėje dirbančia, svajonių mokslus kremtančia ir vyro mylima moterimi plaukuotu kūnu.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus