Dabar vietoj žmonių į vestuves galima pakviesti lamą su kaklaraiščiu – peteliške

JAV ne pelno organizacija Mtn Peaks Therapy Llamas & Alpacas pradėjo teikti paslaugą “Vestuvinės lamos”: lamą ir alpaką nuotakos ir jaunikio kostiumuose dabar galima pasikviesti į šventę. Visos lėšos bus perduotos į centro priežiūrą ir suteiks gyvūnams galimybę užsiimti terapija. Paslauga veikia Vašingtone, Portlande ir Vankuveryje.

Įmonė priklauso Lori Gregory, o koordinuoja renginius jos dukra Shannon Joy. Moterys nuo 2007-ųjų naudoja lamą Rojo terapijos tikslais: ji aplanko vaikus, turinčius specialius ugdymo poreikius, sergančius bei aklus žmones. Sakoma, kad lamos padeda sumažinti nerimą, atsipalaiduoti ir jaustis gerai.

Dabar terapiniame centre penkios lamos ir penkios alpakos, nors terapijai yra naudojamos tik trys.

Pirmąsias vestuves su lamomis centras įvykdė 2011 metais. 2016-siais gyvūnai aplankė 11 santuokos ceremonijų, o 2017 metais centras gavo dešimtis užsakymų, nors vestuvių sezonas dar neprasidėjo.

Organizatoriai teigia, kad jaunavedžiai pradėjo labiau domintis lamomis kaip vestuvių svečiais – iš dalies dėl Instagram paskyros “Wedding Llamas”.

Dauguma nuotakų pageidauja kviesti du gyvūnus. Dažniausiai tai Rojo, jaunikio kostiume, ir maža alpaka Napoleonas, nuotakos kostiume. Kartais prie jų prisijungia lama Smokey.

Pakviesti į vestuves du augintinius kainuotų nuo $ 300. Kaina gali pakilti – tai priklauso nuo atstumo tarp ūkio ir vestuvių vietos ir nuo laiko, kurį lamos praleidžia su svečiais. Pasak Shannon Joy, daugumai klientų užtenka valandos: jiems tiesiog reikia fotokabinos alternatyvos. Kiti jaunavedžiai nori, kad lamos pasitiktų svečius, fotografuotųsi su jais, atneštų žiedus ir linksmintų visus kokteilių vakarėlyje.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus