5 didžiausios vyriško orgazmo paslaptys

Įprasta manyti, kad vyrai, skirtingai nei moterys, kiekvieną kartą patiria orgazmą, kai tik užsiima seksu. Iš tikrųjų ne viskas taip paprasta.Vyrišką orgazmą dauguma moterų įsivaizduoja tarsi automato reakciją: įmetei monetą – gavai kavos puodelį. Deja, vyrų pasitenkinimo iš sekso mechanizmas nėra toks paprastas. Šiuolaikinės moterys žino, kad vyriškas orgazmas kaip ir moteriškas gali skirtis pagal intensyvumo laipsnį ir pojūčių įvairovę. Dar daugiau: kartais vyrams taip pat tenka imituoti orgazmą.

1 paslaptis

Ejakuliacija ar orgazmas?

Vyrai patiria orgazmą per ejakuliaciją (spermos išsiveržimą). Tačiau pojūčiai tuo metu gali būti skirtingi: nuo paprastos fizinė iškrovos, panašios į palengvėjimą, iki galingo emocinio ir fiziologinio „fejerverko“.

Vyriškų pojūčių ryškumą – skirtingai nuo moteriškų – nulemia ne pozų kaita, o rakurso pasikeitimai. Lovoje veikia amžinas principas – vyras myli akimis ir nori pamatyti maksimaliai jaudinantį vaizdą.

Svarbus indėlis į visavertį orgazmą bus pasitikėjimas santykiuose su partnere, vyro sugebėjimas emocionaliai atsiverti lytinio akto metu.

2 paslaptis

Per greitai ar per ilgai?

Vyrų nuomone, moterims neįmanoma įtikti. Tai vyras patiria orgazmą per greitai ir ji nespėja pajusti malonumo, tai jis stengiasi per ilgai, tada ji patiria nemalonius fiziniu pojūčių ir trokšta, kad viskas kuo greičiau baigtųsi.

Vyrišką orgazmą lydi ritmiški raumenų susitraukimai, kurie paprastai trunka kelias sekundes. Tuo metu beveik visada įvyksta ejakuliacija – spermos ir prostatos sekreto išsiveržimas per šlaplę.

Lytinio akto trukmės standartinės normos neegzistuoja. Svarbiausia – poros seksualinė dermė.

3 paslaptis

Ir vyrai – geri artistai

Taip, vyrai taip pat kartkartėmis imituoja orgazmą. Ir daro tai dėl tų pačių priežasčių kaip ir moterys:

*kad neįžeistų partnerės orgazmo nebuvimu,

*kad nepasirodytų seksualiai nepajėgus partnerės akyse.

Kiekvienas vyras savo gyvenime būna bent kartą susidūręs su tokia situacija, kai dėl kokios nors priežasties (prastos fizinės ar psichinės savijautos) negali patirti orgazmo. Ne kiekvienas sugeba ramiai konstatuoti tokio fakto. O dėmesinga moteris gali pastebėti, kada vyras suvaidina orgazmą.

Pagal vienos garsios prezervatyvus gaminančios įmonės surengtus tyrimus, 20 proc. vyrų imituoja orgazmą.

4 paslaptis

Anorgazmija arba laikini sunkumai

Stengdamasis patenkinti partnerę, vyras gali kelis kartus „iškentėti“, neleisdamas sau patirti orgazmo, o paskui jau pats nebesugeba pajusti tikro pasitenkinimo.

Su amžiumi (po 40-ies) vyrams reikia vis daugiau laiko preliudijai, kitaip susijaudinimas bus nepakankamas ir orgazmo nepatirs.

Vyrų anorgazmija (nesugebėjimas patirti orgazmo) yra toks pat retas reiškinys kaip ir moterų frigidiškumas. Ji būna galvos smegenų žievės pažeidimų arba lyties organų infekcijų ir traumų rezultatas.

5 paslaptis

Vyriškas orgazmas moters rankose

Vyrai nerimauja dėl daugybės dalykų. Jiems neduoda ramybės įvairūs klausimai, pavyzdžiui:

Ar tinkamas penio dydis?

Kaip prikalbinti moterį seksui?

Ar įvyks erekcija?

Ar nepradings erekcija?

Kaip apsisaugoti?

Kaip išvengti per greitos ejakuliacijos?

Ar moteris patirs orgazmą?

Kiek kartų per naktį įvyks lytinis aktas?

Vyras nerimauja, jaučiasi atsakingas už lytinio akto kokybę. Kaip susiklostys poros santykiai iš tikrųjų, net ir vienos nakties, priklauso nuo abiejų partnerių. Todėl moteriai nevertėtų pamiršti apie savo vaidmens svarbą, kuriant emocinį lytinių santykių foną.

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus