Astrologinė prognozė rugsėjo 7-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels iliuzijų antplūdį, rožines viltis. Kai kurie ankstesni jūsų siekiai nebeteks prasmės, nes atsiras šis tas įdomesnio. Gera diena užsiimti menine kūryba.

JAUTIS. Kontaktų rytas. Galbūt užmegsite reikšmingą pažintį arba iš draugų išgirsite kažką intriguojamo. Gali sudominti kažkoks renginys. Popiet pajusite jėgų stygių, nebesinorės bendrauti. Geriau jausitės, galėdami pabūti vieni.

DVYNIAI. Regis, teks rimtai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Po darbo veikiausiai neskubėsite namo. Norėsis susitikti su draugais ar šiaip pasižmonėti.

VĖŽYS. Iš ryto būsite labiau linkę filosofuoti ir mąstyti nei konkrečiai ką nors dirbti, tad popiet teks susiimti ir stipriau padirbėti. Galite susidomėti nauja veikla, mokymo kursais ar religine teorija, joga.

LIŪTAS. Būsite seksualūs, psichologiškai įžvalgūs. Galbūt mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Popiet galite sulaukti gerų žinių iš užsienio.

MERGELĖ. Ši diena palanki ir darbui, ir meilei. Tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo ar teisinės konsultacijos. Pravartu aptarti bendrus planus, suderinti interesus.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad jumyse prabus keistas jausmas kartu dirbančiam asmeniui ar bendraminčiui. Gali subręsti būtinybė pasitikrinti sveikatą, pasidaryti tyrimus. Neatidėliokite, ypač jei prastai jaučiatės.

SKORPIONAS. Tikėtinas romantiškas polėkis, įvairios pagundos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, pasimatymą. Popiet turbūt prisiminsite, kad turite suskubti mokėti mokesčius arba sutvarkyti finansinius formalumus.

ŠAULYS. Tai šeiminių reikalų diena. Galimi vertingi pirkiniai, šeimos biudžeto aptarimas. Vakaras turėtų būti nuotaikingas. Smagiai nuteiks vaikai, mylimas žmogus arba gerbėjai. Norėsis sportuoti, šėlti.

OŽIARAGIS. Nebloga diena išvykoms, pasitarimams, deryboms. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, artimus žmones. Galbūt kils noras aplankyti seną pažįstamą. Vakarą skirkite šeimai.

VANDENIS. Nebloga diena nekilnojamojo turto reikalams, prekybai, deryboms dėl atlygio, komercinių sutarčių. Galbūt su verslo partnerio ar mylimo žmogaus pagalba priimsite aktualų sprendimą.

ŽUVYS. Visą dieną jus valdys emocijos. Laimei, dažniausiai jos bus geros. Į vakarą vis labiau norėsis atsipalaiduoti, mėgautis skanėstais arba gražiais pirkiniais. Būsite linkę pataikauti ir mylimų žmonių, vaikų užgaidoms.

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus