Aukštasis išsilavinimas Londone – prieinamas kiekvienam

Studijos Londone – tai aukščiausios kokybės ženklas tolesnei jūsų karjerai. Britų prestižinių aukštųjų diplomas atvers duris į perspektyvų ir klestintį verslo pasaulį, apie kurio egzistavimą jūs net neįsivaizdavote.

Švietimas Londone yra šiek tiek trumpesnis nei daugelyje ES valstybių: paprastai tai 3 metai bakalauro ir 1 metai magistro studijų. Mokymas Londone skirtas studentų praktiniams įgūdžiams įgyti, suteikiantis galimybę rasti darbą bei užmegzti verslo ryšius, plėsti akiratį, susirasti bendraminčių. Kartu, tai ir neįkainuojama patirtis.

Mūsų kompanija, susipažinusi su britų šalies aukštojo mokslo subtilybėmis, gelbsti jaunimui iš ES šalių nepasiklysti švietimo sistemos labirintuose.

Mes padėsime jums:

 • pasirinkti tinkamą aukštojo mokslo įstaigą ir programą;
 • pasirengti stojimui;
 • užpildyti visus reikalingus dokumentus (formas);
 • sėkmingai užsiregistruoti;
 • spręsti visus mokymo metu kylančius klausimus.

Daugeliu atvejų mūsų darbas primena konsultacijas psichologinėje įstaigoje. Jau  pirmajame etape, mes stengiamės įvertinti asmenybę, suprasti tendencijas ir interesus žmogaus, kuris į mus kreipėsi. Vėliau išsiaiškiname, kokios specialybės domina studentą ir atsižvelgiant į šiuos kriterijus, padedame su universiteto paieškomis. Žiūrim ko reikalauja universitetas ar koledžas norint pradėti studijuoti – pavyzdžiui, motyvacinio laiško, rekomendacijų, IELTS ar TOEFL anglų kalbos testo. Būna atvejų, kad kai kurios aukštojo mokslo įstaigos reikalauja išlaikyti abu testus IELTS IR TOEFL.

Pastebime, jog dauguma studentų nepasitiki savimi, turi vidinių baimių: dažniausiai pasirinkimą studijuoti universitetuose atmeta dėl skurdaus ir siauro užsienio kalbos mokėjimo. Visiškas įsiliejimas į kalbinę aplinką, tai veiksmingas būdas, pagerinti anglų kalbos žinių bagažą per gana trumpą laiką.

Taigi, jei jūsų kalbos įgūdžių lygis nėra pakankamai aukštas, mūsų konsultantai siūlo specialius anglų kalbos kursus:

 • bendrosios kalbos;
 • paruošimą IELTS, TOEFL testams.
 • verslo kalbos;
 • individualius kursus.

Anglų kalbos programos organizuojamos pasirenkant intensyvumą, trukmę, grupės dydį, gyvenamą vietą. Studentams atsiranda puiki proga priprasti prie naujos aplinkos ir išplėsti bendravimo ratą. Tokia nuolatinė kasdienio ritualo praktika yra labai veiksminga ir pasiteisina.

Britų universitetai užima pirmaujančias pozicijas pasaulio švietimo įstaigų reitinguose. Mokymo išlaidos JK sostinėje gana didelės, kainų variacija priklauso nuo švietimo įstaigos, studijų trukmės, pasirinktos specialybės bei mokymo formos.

Taip, mokslas brangus, tačiau tai nereiškia, kad jis neprieinamas. Jei esate ES studentas, galite kreiptis į valstybę ar mokymo įstaigą dėl finansinės paramos, kurios iš dalies arba visiškai padengia mokslo ir pragyvenimo išlaidas. Tačiau yra svarbus reikalavimas, studentų amžiaus cenzas (nuo 18 iki 60 metų ). O baigus studijas, paskolą studentai gražina tik tuo atveju, kai metinės pajamos siekia daugiau nei 25 tūkst. svarų per metus.

Studijos Anglijoje – tai sunkus ir nelengvas prisitaikymo prie naujos aplinkos laikotarpis. Suprasdami tai, mes padedame studentams spręsti visas su finansavimu susijusias problemas:

 • mokesčiai už mokslą;
 • pragyvenimo išlaidos.

JK aukštosiose mokyklose didžiąją mokslų dalį sudaro praktika. Paskaitos dažniausiai  vyksta dvi dienas per savaitę, todėl jūs drąsiai galite studijas derinti su darbu. Tuo pačiu  įgyjate patirties, užsidirbate pinigų, keliate kvalifikaciją. Anglijos aukštąjį išsilavinimą  darbdaviai palankiai vertina tiek pačioje šalyje, tiek užsienyje.

Dar vienas svarbus patarimas studentams – kai tik esi priimtas į studijas, tuojau pat turi spręsti su apgyvendinimu susijusius klausimus. Pasirinkimas priklauso nuo to, ar tavo pasirinkta mokymo įstaiga turi bendrabutį. Būsto paklausa didžiulė, vietos užimamos labai greitai. Todėl besimokantys ieško ir kitų variantų (bendras butas, kambarys, privatus butas, šeimoje).

Užtikrindama studijuojančių lūkesčius ir poreikius, mūsų komanda  gelbsti ir čia. Padėdama spręsti būsto problemą, pateikia vertingas rekomendacijas apie apgyvendinimą Londone.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus