Kodėl studijuoti Anglijoje?

Jungtinė Karalystė siūlo puikų pasaulyje pirmaujančio išsilavinimo ir gyvenimo patirties stiprinimo derinį.

Kasmet JK mielai priima daugiau nei 400.000 tarptautinių aukštųjų mokyklų studentų ir nesunku  suprasti kodėl.

Esant pasaulio reitingo viršuje, JK universitetai turi įgūdžių, kurių ieško darbdaviai, plėtojimo reputaciją. Ir tai ne vien tik paskaitų lankymas – jūs aktyviai bendradarbiausite su savo dėstytojais per gyvus seminarus, diskusijas ir praktinius projektus. Tai padės jums ugdyti kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir pasitikėjimą.

Kartu su akademinių tradicijų nauda iš garsiausių pasaulio universitetų, turėsite prieigą prie naujausių galimybių, kadangi Jungtinė Karalystė turi pasaulinės klasės mokslinių tyrimų reputaciją. Aukštasis mokslas Jungtinėje Karalystėje taip pat padės jums lavinti anglų kalbos įgūdžius ir pasitikėjimą kalbant angliškai, savybę, kuri yra labai vertinama darbdavių visame pasaulyje.

Nepriklausomai nuo to, kokie siekiai atves jūs čia, ir kokią bakalauro arba magistro lygio programą jūs studijuosite, mokysitės saugioje, daugiakultūrėje aplinkoje. Mokslų metu jums bus suteikiama parama, nes visi JK universitetai siūlo plačias studentų paramos ir gerovės užtikrinimo paslaugas, kuriomis jūs visada galite pasinaudoti. Taip pat yra kultūrinių nuotykių pasiūla, pradedant nuo muzikos festivalių ir futbolo rungtynių iki senovės pilių ir energingo naktinio gyvenimo.

Esant išlaidoms mažesnėms nei Australijoje ir JAV, bei kursams, prasidedantiems nuo trejų metų, jūs galite mėgautis  gyvenimą keičiančia studento patirtimi, būdami užtikrinti, kad jūs gaunate gerą vertę už pinigus.

  1. Trys iš dešimties geriausių pasaulio universitetų yra Jungtinėje Karalystėje, įskaitant universitetą užimantį pirmąją vietą pasaulyje. (Times Higher Švietimas World University įvertinimai 2016)
  2. 1000 metų ypatingų akademinių naujovių – šiuo metu inovacijų srityje JK užima trečią vietą pasaulyje (Global Innovation 2016 puslapis)
  3. Pasaulinės klasės mokymas, kuris ugdo kūrybinius mąstytojus – JK yra 19 universitetai su 5 žvaigždučių Mokymo įvertinimu, daugiau nei bet kurioje kitoje šalyje (QS Stars universitetų reitingai 2016)
  4. JK pirmauja pasaulyje aukštos kokybės tyrimų srityje – šalis aplenkė JAV, užėmusi pirmąją vietą reitinge pagal FWCI (mokslinių tyrimų kokybės rodiklis) (International Comparative Performance of the UK Research Base, Department of Business, Innovation and Skills, 2013 )
  5. 91 proc. tarptautinių studentų yra patenkinti savo patirtimi Jungtinėje Karalystėje (International Undergraduate Students, the UK’s Competitive Advantage, International Unit, 2015 )
  6. Saugi, daugiakultūrė šalis – JK kasmet tampa namais daugiau nei 400.000 tarptautinių aukštųjų mokyklų studentų (UKCISA / HESA 2014-15)
  7. 38 procentai Nobelio premijos laureatų, kurie mokėsi užsienyje, darė tai Jungtinėje Karalystėje (British Council 2015)
  8. Jungtinės Karalystės studentai mėgaujasi puikiu gyvenimo būdu: gražus kraštovaizdis, istorinės vietos, miesto gyvenimas ir muzika bei kultūra. Sužinokite daugiau apsilankę

Stojimo procesas ir dokumentai:

www.studylondon.org.uk

Linkime sėkmingų studijų ir didžiausių karjeros aukštumų!

Studijos Londone!

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus