Studijų Londone privalumai

Galvojant apie studijas užsienyje, kaip ir apie bet kokį kitą svarbų žingsnį savo gyvenime, galima būtų išskirti privalumus, kurie įrodo, jog tikrai nenusivilsi priėmęs šį sprendimą! Čia pateikiame veiksnius, dažniausiai darančius įtaką jaunų žmonių pasirinkimui  studijuoti būtent LONDONO universitetuose.

Prestižas

Išsilavinimas Anglijoje davė pradžią šiuolaikinei švietimo sistemai. Jis vertinamas visame pasaulyje ir laikomas tarptautiniu etalonu. Ne veltui praėjusio amžiaus pradžioje žmonės bandė patekti į Londono švietimo įstaigas, siekdami įgyti žinių ir įgūdžių, neprieinamų kitose valstybėse. Jį įgyja įvairių šalių prezidentai, ministrai- pirmininkai, diplomatai ir būsimų karališkų šeimų nariai. O tai jau prestižo reikalas.

Studijų kokybė

Ūkanotojo Albiono sostinė pasižymi daugybe švietimo įstaigų, kurių kiekviena pretenduoja į geriausios vardą. Universitetai turi moderniausią įrangą ir materialinę- techninę bazę, o mokymai vyksta aukštame lygmenyje, kas ir patvirtina aukštą dėstytojų kvalifikaciją. Būtent čia turėtų siekti pakliūti kiekvienas studentas, kuris svajoja apie sėkmingą karjerą ir kokybišką profesinį išsilavinimą.

Karjera

Suprantame, kad niekas nėra taip vertinama, kaip įgytas išsilavinimas ir patirtis, leidžiantys ne tik išplėsti savo akiratį, bet ir suteikiantys galimybę modeliuoti savo ateitį. Įgijus aukštąjį mokslą bent viename iš Londono universitetų, turite daugybę šansų dirbti tiek savo šalies prestižinėse įmonėse, tiek didžiausiose tarptautinėse pasaulio  kompanijose bei holdinguose.

Potencialo realizacija

Aukštasis mokslas Londone suteikia daug privalumų. Koncentracija į pasirinktą studijų programą – tai vienas iš britų švietimo sistemos pranašumų, leidžiantis pilnai atsiskleisti studentų akademiniam ir kūrybiniam potencialui. Nėra jokių šalutinių dalykų, nesusijusių su pasirinkta studijų programa. Taigi, renkatės disciplinas ir specializacijas, kurioms norėtumėte skirti daugiau dėmesio.

Trumpesnė studijų trukmė

Kasmet į Londono universitetus atvyksta studentai ir specialistai iš viso pasaulio, planuojantys įsigyti aukštąjį išsilavinimą. Mokslas trunka: bakalauras daugiausia 4 metus, magistras 1 metus, tai ženkliai trumpiau, nei analogiškos studijos kitose šalyse.

Finansinė pagalba

Vidutinė studijų kaina Londono universitetuose yra didelė – nuo 10 iki 25 tūkstančių svarų sterlingų per metus. Tačiau mokymo įstaigos svetingos jaunimui iš ES šalių. Ypač pažangiems studentams mokama stipendija, kuri gali padengti studijų ir pragyvenimo išlaidas. Be viso to, jums bus leidžiama dirbti iki 20 valandų per savaitę laisvu nuo mokslų laiku.

Mokysitės kalbėti ir galvoti anglų kalba

Visame pasaulyje anglų kalba naudojama verslo, mokslo ir informacinių technologijų srityse. Studijuojant aukštosiose Londono mokslo įstaigose, galėsite visa galva pasinerti į kalbos aplinką, t.y. mokytis kalbėti ir galvoti anglų kalba. Įgytos žinios ir įgūdžiai yra  vieni iš svarbiausių, norint sėkmingai konkuruoti pasaulinėje darbo rinkoje.

Ūkanotojo Albiono sostinėje priskaičiuojama iki 23 plataus profilio universitetų, o taip pat gausybė specializuotų, privačių ir tarptautinių aukštojo mokslo įstaigų. Taigi, renkantis universitetą svarbu atsižvelgti ne tik į bendrą universitetų reitingavimą, bet ir į tai, koks jų įvertinimas pagal pasirinktą konkrečią specialybę.

Mūsų patarimas studentams – pirmyn! Studijos Londone – tai puiki galimybė atrasti save, pamatytį pasaulį ir įgauti patirties, kuri tik sustiprins ir subrandins jus kaip asmenybes! Juk aukštasis mokslas įgytas britų sostinėje, yra sėkmingos karjeros ir tinkamo darbo užmokesčio pagrindas.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus